Pokemon Go için ekran koruma filmi de ürettiler!

Supershot Go adlı bu ekran koruyucu film sayesinde, Pokemon'ları yakalamak artık daha kolay olacak!

  • Cenk Atlı
Pokemon Go için ekran koruma filmi de ürettiler!

Niantic'in Pokemon Go'da yaptığı değişikliklerin ardından kullanıcılar oyun deneyimini daha eğlenceli hale getirmek adına, daha açık konuşmak gerekirse bazı hileler yapmak için çeşitli yollar keşfetmeye devam ediyor. Parmak kılavuzluğu yapan bir ekran koruyucusu film de bu yollardan biri.

Johnny Lai tarafından icat edilen Supershot Go adlı bu aksesuar, akıllı telefona tıpkı diğer ekran koruyucuları gibi yerleştiriliyor ve onu kaldırdığınızda da ekranda yapışkan bir tabaka bırakmıyor.

Pokemon Go Rehberi: Pokemon Go Nedir, Nasıl Oynanır?

Fakat standart ekran koruyuculardan biraz daha kalın olan Supershot Go'nun asıl işlevi, ekranı korumak yerine pokeball'ları fırlatırken size rehberlik eden fiziksel çizgiler sunması. Bu çizgiler düz atışlarda olduğu gibi daha eğlenceli eğimli fırlatmalarda da yardımcı oluyor ve böylece hedefinizdeki Pokemon'u yakalamanız için şansınızı arttırıyor.

4.3 inç'ten daha büyük ekranlara sahip akıllı telefonlar için sunulan Supershot Go'nun fiyatı ise, yurt dışında 8 dolar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

O değil de 0.33 sürümü yeni güncelleme ile oyuna bağlanmıyor. server larmı sıkıntılı, yoksa Türkiye mi engellendi sorusunu cevaplamak lazım...

Sen de yorum yaz