Pokémon Go oynarken uçurumdan düştüler!

Peşinde oldukları Pokémon için gözünü karartan iki genç, uçurumdan aşağı düştü!

  • Zeynel A. Öztürk
Pokémon Go oynarken uçurumdan düştüler!

Kaliforniya'da iki adam, Pokémon Go oynarken sahil yakınlarındaki bir uçurumdan aşağı düştüler. Encinitas itfaiye departmanı, düşen kişilerin yirmili yaşlarında iki adam olduğunu ve düşmeden önce Encinitas'ın E ve F sokaklarında Pokémon Go oynadıklarını söyledi.

Cankurtaranlar, olaya yerel saatle 13:12'de şahit olduklarını söylüyorlar. Olay yerine gelen cankurtaranlar, uçurumdan aşağı 27 metre düşen bir adam ve 15 metreden düşen bir başka adam bulduklarını belirttiler. Durumları ciddi olmayan iki adam, bulunmalarının ardından Scripps La Jolla Hastanesi'ne kaldırıldı.

Oyuncuların tel örgüleri aşarak, sağlam olmadığı ileri sürülen uçurumun kenarına geldikleri, bu sırada bir Pokémon'un peşinde oldukları söyleniyor. San Diego County Şerif Departmanı'ndan Çavuş Rich Eaton, bu denli riske girmeye değmeyeceğini, hiçbir oyunun hayatımızdan değerli olmadığını söylüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Pokemona bağlı :) Dratini olsa düşünülebilir :P

Pokémon go sayesinde doğal seçilim yeniden aktif hale gelecek

insanlar ne kadar beyinsiz olmaya başladı bir oyun ne hale getiriyor insanları hetgün bi haber çıkıyor pokemon arar düşen uçan v.s

Mewtwo için uçurumdan atlarım. :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play