Pokemon Go oynarken yoldan çıktı ve...

Beklenen oldu... Pokemon Go oynamayı bırakamayan sürücü yoldan çıkıp kaza yaptı...

  • Cenk Atlı
Pokemon Go oynarken yoldan çıktı ve...

Gün geçmiyor ki bir "Pokemon Go kazası" haberi daha gelmesin... Piyasaya sürüldüğü andan itibaren kısa sürede bir fenomene dönüşen Pokemon Go için yapılan bütün resmi uyarılara rağmen kullanıcılar, dikkatli olmaları gereken durumlarda bile oyundan vazgeçmiyorlar.

Geçtiğimiz günlerde bir kullanıcının Pokemon Go oynarken bir gölete düştüğünü duyurmuştuk. Yalnızca telefonun hasar görmesiyle sonuçlanan kazadan birkaç gün sonra meydana gelen bu yeni hadise çok daha büyük zararlarla sonuçlandı.

Auburn, New York'ta meydana gelen trafik kazasının temel nedeni sürücünün araba kullanırken Pokemon Go oynamaya devam etmesi. Tahmin edebileceğiniz gibi, oyuna dalan sürücünün yoldan çıkıp arabayı bir ağaca çarptığı belirtiliyor.

Auburn Belediyesi sürücünün şans eseri yaralanmadığı olayla ilgili web sitesinde yaptığı açıklamada, sürücülerin sürüş esnasında Pokemon Go oynamamaları konusunda bir duyuru yaptı.

Auburn Police Department

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Şimdi bu pokemon yolunmamış gitmiş oluyor.

bu daha bir başlangıç..

Trafik Işıkları'nda telefona bakmaktan yeşil ışık yandıktan bi saat sonra kalkanlar yetmedi, bi de bunlar başımıza bela olacak.

hayirli bir is yapsalar sasilacak insanlara kaldi dunya birinin cocugu kalyboldu arayin desek bi evlat yetismez

Sen de yorum yaz

Turhost