"Porsche" tasarımlı BlackBerry Türkiye'de!

"Porsche Design P' 9981 BlackBerry" akıllı cep, Vodafone ile Türkiye'de satışa sunuluyor!

"Porsche" tasarımlı BlackBerry Türkiye'de!

Türkiye'de ilk kez ve sadece Vodafone ile satışa çıkan "Porsche Design P' 9981 BlackBerry" akıllı telefonun lansmanı "Vodafone Red Yaza Merhaba Partisi"nde yapıldı. "Porsche Design P' 9981 BlackBerry" akıllı telefona Türkiye'de, seçkin Vodafone mağazalarından ulaşılabilecek.

Gökhan Öğüt: "İleri ve yeni teknolojileri Türkiye'de ilk olarak kullanıcılarımızla buluşturuyoruz"

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şunları söyledi: "Vodafone Red'i bundan 1,5 yıl önce, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduklarını hissettirmek amacıyla hayata geçirdik. Bugüne kadar bu çatı altında üyelerimize pek çok farklı alanda ayrıcalıklar sunduk. Bunlar arasında en önemlilerinden biri de son model telefonlarda Vodafone Red üyelerine özel sağladığımız öncelikler oldu. Bu çatı altında Türkiye mobil iletişim sektöründe 'ilk'leri temsil eden, en önemli yenilikleri kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Porsche Design P' 9981 BlackBerry de bu anlayışımızın en son örneğini oluşturuyor. Türkiye'ye herkesten önce getirdiğimiz bu ürünle bir kez daha seçkin kurumsal ve bireysel abonelerimizin hayatında fark yaratmaktan mutluluk duyuyoruz."

Alexandra Zagury: "Tarz ve işlevselliğin mükemmel birleşimini sunuyoruz."

RIM Türkiye Genel Direktörü Alexandra Zagury ise, yeni cihaz ile ilgili şunları ifade etti: "Porsche Design P' 9981 BlackBerry akıllı telefon ile tarz ve işlevselliğin mükemmel birleşimini sunuyoruz. Bu özel ve modern akıllı telefonu Türkiye'ye ilk kez Vodafone Red ile getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz."

Güçlü donanım ve yazılım

Güçlü donanım ve yazılım

Porsche Design P'9981 temel olarak, 1.2 GHz işlemciye ve hızlı bir dokunmatik ekran deneyiminin yanı sıra son derece çabuk ve sorunsuz grafikler sağlayan Liquid Graphics teknolojisine sahip performans odaklı bir platformda çalışıyor. Ayrıca HD video kaydı, 24 bit yüksek çözünürlüklü sensörler, yeni genişletilmiş gerçeklik uygulamalarının kullanılabilmesini sağlayan gelişmiş sensörler ve yerleşik NFC (Yakın Alan İletişimi) desteğine sahip olan cihaz, microSD kart ile 40 GB'ye yükseltilebilen 8 GB yerleşik bellek ile birlikte sunuluyor.

Yeni Porsche Design P'9981 aynı zamanda son derece yüksek özellikli ve entegre bir telefon. E-posta, mesajlaşma ve sosyal paylaşım uygulamaları paketini kullanıma sunan en yeni BlackBerry OS'e (işletim sistemi) sahip. Sektördeki en iyilerden biri olan hızlı, seri bir web tarama deneyimi sağlayan yeni nesil BlackBerry tarayıcıya sahip olan akıllı telefon kullanıcıların gün boyunca bağlantısını ve verimliliğini korumasını mümkün kılan bir dizi uygulama yüklü halde teslim ediliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Vodafone fiyatını bilmiyorum ama normalde 4500 liraya satılıyor. Çok pahalı

Tikilerin yeni favorisi.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir