Power Director 7: HD videoları kesin, biçin

Cyberlink, HD videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz, yaratıcı bir program sunuyor...

Power Director 7: HD videoları kesin, biçin
PowerDirector 7: Cyberlink'in yeni video düzenleme yazılımı.

Cyberlink PowerDirector 7 ile kullanıcı kendi kaydettiği videoları düzenleyebilir ve son olarak bunları DVD veya Blu-ray diske yazabilir.

Video içeriğinin düzenlenmesinde çevrimiçi DirectorZone birliğine erişebiliyor ki, buradan diğer kullanıcılar tarafından hazırlanmış DVD menülerini, efektleri ve çerçeveleri indirilebiliyor. Flickr ve Freesound'a erişim de entegre edilmiş, böylece el yapımı videolarınızı fotoğraf ve ses efektleri ile süsleyebilirsiniz.

Program HDV kameralardan yüksek çözünürlüklü içeriği kaydedip bunu altı adede kadar resim-içi-resim izi, özel efektler ve alt menülerle zenginleştirebiliyor. Nihai film isteğe bağlı olarak DVD, Blu-ray disk, AVCHD disk, iPod veya PSP'ye kaydedilebiliyor. YoutTube'a upload etme imkânı da sunulmuş.

Yazılım videoları optimize etmek için farklı seçenekler sunuyor: Sarsıntılı çekimler için tamamlayıcı görüntü dengeleme, renk ayarlama, beyaz dengesi ve aydınlatma.

Cyberlink PowerDirector 7, haziran başından itibaren üreticinin web sitesinden temin edilebilecek. Standart sürümün fiyatı 60 Euro. Blu-ray disk ve AVCHD şeklinde çıktı almayı ise sadece Ultra-Edition destekliyor ve fiyatı 100 Euro.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Windows Movie Maker Zaten Bunu Yapıyor.

Windows Movie Makerda bırak Hd 'yi mpeg2 (dvd) düzenleyemiyorsun ? Nasıl yaparmış movie maker ?

hayır bu program daha kaliteli ben bizzat 6.0 versiyonunu kullandım çok etkileyici özellikleri, efektleri, vs. var. herkese tüm video montaj işiyle uğraşanlara şiddetle öneririm...

alın buda trial versiyonu tepe tepe kullanın kolay gelsin...

http://www.cyberlink.com/multi/download/trials_4_ENU.html

benım de Cyberlink PowerDirector 6.0 var çok güzel Cyberlink PowerDirector 7.0 ariyorum bulamiyorum

Merhaba ben DirectorZoneden kullanıcılar tarafından hazırlanmış DVD menülerini, efektleri ve çerçeveleri indirilebiliyorum. İndirdiğim dosyayı çift tıklıyorum Başlık şablon başarayla yüklendi ve artık kullanıma hazır.Cyberlink Power Director için yüklenecek sürüm mevcut diyor. Daha sonrasında ben bu efekleri çerçeveleri programın içerisinden nasıl ayarlayacağım bilemiyorum daha doğrusu göremiyorum yüklediğim dosyaları. Dosyalar bir yeremi açılıyor yani yanlış yeremi bana bu konuda yardım ederseniz çok minnettar olurum. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. Burada da bahsettiğim gibi nereye kaydettiğini bilmiyorum diğer seçenekler içinde aynı şeyi söyleye bilirim burda pip objects kısmını gösterdim ama diğer kısımlardada herhangi bir ek görüntü resim falan yok http://img7.imageshack.us/my.php?image=4
5892941.jpg buradan bakabilirsiniz

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir