Windows Home Server'a Power Pack 3 gücü!

Windows Home Server'a Win 7 takviyesi sağlayacak Power Pack 3'ün beta sürümünü yayınladı. İndirin!

Özellikler devam ediyor...

Özellikler devam ediyor...
Windows Search 4 Home Server'ın ayrılmaz parça olabilir...

Windows Search 4:
Windows Search 4, Power Pack 3 ile bütünleşerek daha kararlı ve daha hızlı indeksleme süresi olan bir Home Server'a sahip olmanızı sağlayacak. Hatta bunun sayesinde EFS (Encrypting File System) aracılığı ile şifrelenmiş dosyalara da arama sonuçlarında ulaşabileceksiniz.

TV Kaydı:
TV kayıtlarınıza bilgisayarınızdan daha uygun çözünürlüklerde izleyebileceksiniz. WMV destekli herhangi bir kaydedici ile kayıt altına alınmış videolarınızı da kolaylıkla bütün ağınız ile paylaşıp uygun çözünürlüklerde izlemenize imkân sağlanıyor.

TV - orijinal boyut
Windows Mobile - 320x240, 500 Kbps (WMV)
Zune - 640x480 1500 Kbps (WMV)

TV şov ve dizilerinizi kolaylıkla ev sunucunuza ekleyip bütün ağınız ile paylaşabilirsiniz. Çünkü Home Server'ın depolama boyutu kullanıcı seçeneğine göre rahatlıkla arttırılabilir durumda.

Windows Media Center İyileştirmeleri:Windows Search 4 Home Server'ın ayrılmaz parça olabilir...
Geçtiğimiz Mart ayında yayınlanan Power Pack 2 sayesinde Windows Media Center ve Media Center Extender'ların ev sunucusuna bağlanabilmesi mümkün oluyordu. Power Pack 3 sayesinde eğer Home Server'ınıza Windows Home Server Connector yükler veya güncelleme yolu ile edinirseniz, kişisel bilgisayarınızda Windows Media Center'ı başlattığınızda Windows Media Center Connector yüklemeniz gerektiğine dair bir uyarı ile karşılaşacak ve size sağladığı linkten kolaylıkla yükleyebileceksiniz. Böylelikle kişisel bilgisayarınızdaki Windows Media Center menüsünde Home Server adında yeni bir seçeneğe sahip olacaksınız.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir