Predator: Acer, lüks oyun PC'lerini tanıtıyor

Acer, her yönüyle tamamen üst seviye oyunculara hitap eden bir PC sunuyor: Aspire Predator...

Predator: Acer, lüks oyun PC'lerini tanıtıyor
Aspire Predator: Oyuncular için özel PC serisi.

Acer, Aspire-Predator serisi ile yeni oyun PC'leri tanıttı. Üretici başlangıç olarak dört model sunmak istiyor. Fiyatları ise 1700 ila 4000 Euro arasında olacak.

En pahalı model olan "Aspire G7700 Predator Eliminator" Intel Core 2 Extreme QX9650, 4 GB RAM, toplam dört sabit disk ve SLI modunda çalışan iki GeForce 9800 GX2'den oluşuyor. Sabit diskler kendi aralarında iki adet 640 GB (7200 rpm) ve iki adet 150 GB'lık modeller (10.000 rpm) şeklinde ayrılıyorlar. Acer, PC'leri sıra dışı derecede şık bir kasa ile süslüyor. Mesela sabit disklere dışarıdan müdahale edilebiliyor ve "Hot Swap" ile çalışma sırasında sistemden ayrılabiliyorlar.

Bilgi için:
Acer - 0212 261 62 02

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

dehşet bişi özellikle kasanın görünüşü

1500 ytl'ye bununla yarışacak bir sistem çok rahat kurulabilir.

En üst seviye olanın özellikleri gerçekten güzel ancak anakart ram ve harddisklerin markasını bilebilsek daha iyi olurdu. Ayrıca soğutma hakkında da bir bilgi yok. Resimdeki kasa dışarıdan temin edilebiliyorsa bu pcyi kendin toplamak çok daha mantıklı ...

Harika pcler.Gerçekten de oyun için çok uygunlar.Özellikle 10000 rpm hızında olması çok iyi harddisklerin.Hot swap özelliği zaten süper bir özellik..

oyun pclerine anlam veremiyorum ne kadar kuvvetli bir oyun pcsi olursa olsun maksimum 2 sene içinde güncelliğini kaybedip masraf çıkaracakken 1 oyun konsolu alınsa 4-5 sene götürüyor.. üstelik hiçbir sorunuda yok standart oyunu takıyorsun oynuorsun yavaşlaması bilmemnesi bilimum sorunlarla gelmiyor...

O yüzden bence bu oyun pcsi olayı reklamdan başka birşey değil.

Ya buna bu kadar para vereceğime gider Alienware alırım daha iyi baksanıza blu ray falan yok 4000 Euroluk pc ye bi zahmet koyun artık blu ray'i bu pc de de görmicez de hangi pc de görcez. Eğer gerçek anlamda iyi bi oyun bilgisayarı almak istiyorsanız paranızda varsa Alienware yurt dışından getirtenler çok memnun. Eğer sistemden anlıyosanız en iyisi kendi sistemimizi toplamak hem daha ucuz .

benim daha iyi bir fikrim war 850ytl ps3 almak

Bizi aşar...

çok ucuzmuş, hemen 3 tane sipariş verelim

ama cok guzel bir kasasi varmis ha

ancak o bilgisayarı çok zenginler alır!!!!! bizi aşar

4000 euro veripte hangi oyunları oynuyacağız ki, 1500 ytlik bilgisayarımla her türlü oyun oynayabiliyorum.Bencede benim 4000 euroluk bilgisayarım var demek için alan olursa kendini kandırmasın.En azından Türkiye standardında fazla pahalı.

vay adamlar işi iyice geliştirmişler bu pc sanırım transformes gibi araba oluyordur buyur sahip gidebiliriz çünkü kasa görüntüsü aklıma onu getirdi uçmuş bunlar yahuu :)

gerçekden harika yapmışlar imrendim doğrusu

çok güzel ve toplama bilg arasında 300 tl fark var yuz yuz kuyruguna gel bence gayet ıdeal

arkadaşlar bu kasanın boş olarak fiyatı nedir bilen yazsın tşk.....

sadace kasası satılsa piyasada toplama pc kalmaz bence hiç ugrasma toplama pc ile arasında hiç bir fark yok...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir