PS3 güncellemesi donma sorununu çözmüyor

Sony, PS3 için yayınladığı firmware güncellemesinin GTA IV'deki sorunlarla ilgisi olmadığı duyurdu.

PS3 güncellemesi donma sorununu çözmüyor
PS3 için yayınlanan son güncelleme, GTA IV fanlarının keyfini yerine getiremedi.

GTA IV piyasaya sürüldüğünden beri, PS3 kullanıcıları donma sorunuyla sık sık karşılaşıyor. Yayınlanan yeni firmware güncellemesinin bu sorunu çözeceğini düşünen kullanıcılar, ne yazık ki umduklarını bulamadılar.

Sony Computer Entertainment America'dan Al De Leon, playStation blog'unda yaptığı açıklama ile güncellemenin GTA IV'te yaşanan sorunlarla hiçbir ilgisi bulunmadığını açıkladı. Ancak Sony'nin donma sorununa karşı çözümü olduğunu da söyleyen Leon, kullanıcılardan servise başvurmalarını istedi.

PlayStation ağ operasyonları direktöri Eric Lempel ise, firmware güncellemesinin bazı oyunlarda yaşanan sorunları gidermek için yayınlandığını söyledi. Lempel bu oyunların hangileri olduğunu açıklamadı, ancak GTA IV'ün bu oyunlar arasında olmadığının altını çizdi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

eh gelde şimdi ps3 al.

bu kadar kafa karıştırıcı teknolojinin sonu bu olur içinden çıkılmaz sorunlar

Bir oyun insanları nasıl peşinden koşturuyor. Donanım üreticilerini de tabi...

valla ben oyunu bitirdim arkadaşlar hiç bi sorun olmadı aldığım günden biri ki ilk çıktığı gün elimdeydi oyun bi kere bile takılma donma yüklemede yavaşlık vs vs gibi bi sorun olmadı daha dorusu hiçbi sorun olmadı :S ilginç...

"bu kadar kafa karıştırıcı teknolojinin sonu bu olur içinden çıkılmaz sorunlar" arkadaşım kafan karışıyor diye herkezinkinin karışcak hali yokya. niye içinden çıkılmaz sorun olsun. her derdin bir dermanı vardır. değilmi =)

Hatırlayacaksınız,PS3 ilk olarak 2005 de çıkarıldı BOZUK YONGA ve İŞLEMCİ PİNLERİne sahip olduğu için geri çekildi,şekli değiştirildi,grafik kapsamı yükseltildi ve sözde süper makina oldu fakat hiç öyle değil.Yıllardır çabuk ısınan fandan dolayı Xbox lara soktuğumuz lafın ettiğimiz küfrün haddi hesabı kalmadı.Aynı sorunun 3 katı kötüsü ve donma problemiyle geldi PS3.Ve yetkililerin derhal bunu çekmesi önerildi 2. defa ama SONY bu uyarıyı takmadı bile...1.5 senedir firmware çıkaracak ama nerdeee...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir