PS3'ler için geç gelen müjde!

Avrupa'da yaşayan PS3 kullanıcılarının yıllardır bekledikleri müjde, en sonunda geldi!

PS3'ler için geç gelen müjde!

Amerika'da yaşayan PlayStation 3 kullanıcıları için geçtiğimiz Ağustos ayında duyurulan YouTube uygulaması, artık Avrupa'da da hizmete açıldı. Oyun konsolunun online kısmında yer alan "TV/Video Services" menüsünden ulaşılan uygulama, Avrupa, Avustralya Hindistan ve Güney Afrika da dahil olmak üzere toplamda 19 ülkede daha kullanıma açılmış durumda.

Daha önce de PlayStation 3'lerden YouTube'a giriş imkanı olsa da, kullanıcılar artık herhangi bir tarayıcıya ihtiyaç duymaksızın sitenin tüm hizmetlerinden yararlanabilecekler. Üstelik orijinal YouTube uygulamasının getirdiği birçok yenilik de mevcut.

Video'ları HD (720p) formatında izleme ve daha sonra izlemek istediğiniz video'ları "Watch Later" seçeneğine atma imakanı bunların başında geliyor. Buna ek olarak akıllı telefonunuzu PS3 ile senkronize ettikten sonra, onu YouTube uygulaması için bir uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Kısacası, YouTube artık PS3'ler için hızlı ve kolayca erişilen bir mobil uygulama haline gelmiş durumda.

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

XBOX'ta bir yildir olan ozellik, ayrica Full HD olarak da izleyebiliyoruz, tum ozelliklerini kullaniyoruz. Ps3 geriden geliyor

Aman ne büyük yenilik

Geç gelen hizmet ayrıca Ps4 sistemi android olacağı

Bugün 17:43 Playstation (Sony) Firmasinda Suc Yok.Sonucda Adamlarin Yillar Once Yaptigi Ozellikleri Teknologiyi Gunumuzde Kullanabiliyoruz.PS3 Gecmisin Cihazi Degil Tam Tersi Cikis Tarihinden ihtibaren Gelecek 5/10 Yilda Degeri Yada Ustun Gucu Kesfedilmis Bizler Tarafindan Yarim Yamalak Kullanilmis.Cihazdir.

türkiye yok :=)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir