PS3 sahiplerine büyük müjde!

Eğer Playstation 3 yolun sonuna geldi diye düşünüyorsanız, Sony'den gelen açıklamaya kulak verin!

PS3 sahiplerine büyük müjde!

Konsol cihazları piyasaya çıktığından bu yana firmaların verdiği "10 yıllık ömürleri olacak" sözü, Sony tarafından yapılan bir açıklama ile netlik kazanmış durumda.

Birçok teknoloji sever tarafından PS4'ün önümüzdeki yıl görücüye çıkması, 2014 itibariyle de satışta olması bekleniyor. Bu zamana kadar bir yenisi çıkmadan en uzun süre piyasada kalma rekoru kıracak olan PS3 içinse her şey yolunda gibi gözüküyor. Sony, yapılan açıklamaya göre PS4 çıktığında bile, tıpkı PS3 çıktığında PS2 için yaptığı gibi, PS3 için tam destek vermeye devam edecek.  

Sony'nin donanım pazarlama başkan yardımcısı John Koller tam olarak şu sözleri sarf etti; "Birçok yeni oyun ve halihazırda bulunan oyunun devam serisi önümüzdeki iki - üç yıl içerisinde üretilecek. Bu oyunları PS3 için de oynanabilir kılmak için tam destek veriyoruz. Pek tabi desteğimiz yıllarla sınırlı değil; geliştiriciler de istediği sürece PS3 ayakta kalacaktır."

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

ps3'ü olmayan birisi olarak çok sevindim bu habere :P

ps3 'deki grafik çipi onu 2014'e kadar rahat taşır nvideanın sony'e torpili diyelim buna :)

ps3 hala hız ve grafik olarak çok mükemmel bence daha çok yııllar hizmet eder bizlere

Ben normalde şuan alırdım.Ancak daha ps4'ü bekliyorum.Daha iyisini...

oyun ps3 de oynanır. şöyle koltuğa veya yatağa yayılıcan elinde de gamepadinle miss gibi fifa 13 ünü oynıcan ya varmı ötesi....

@27 Eyl 2012 19:54 PC ye çok daha uygun fiyattan alıp LCD'ye HDMI ile bağlıyorsun, PS3 ten çok daha iyi grafiklerle yayıla yayıla oynuyorusn. sana geçmiş olsun..

xbox 360 2005 te ve ps3 2006 çıkmadı mı ? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum ? Çünkü eğer benim bildiğim gibiyese xbox bu rekoru bu sene kırmış olmalı.

önceden bilgisayarım vardı ps1'imde vardı. önceden bilgisayarım vardı ps2'imde vardı. şimdi bilgisayarım var ps3'um yok neden acaba.

@poweralp aynı bilgisayar mı

"PS3 için de oynanabilir kılmak için tam destek veriyoruz" HAHAHAHHAH :)))))))))))) iyi güldüm. PS3 ve oynanabilirlik :))))) şakacı seniiiii

Ps3'te Ps2'nin verdiği atmosferin yarısı yok. Oyunlar çok sıkıcı, sadece grafikten ibaret. Bİr tane efsane çıkmış oyun gösteremezsin PS3 te bana. Ama ps2 candır, kandır, hala efsanedir. İşi bilen adam kablosunu buldumu HD LCD de çoşturur benim gibi konsolu. şimdi bazıları çıkacak "heheeee adama bak ps3 alamıyo heheee" diyecek.. ben 2007 yılından beridir PS3 kullanan biriyim, tam 5 sene.. elimden geçen oyunun haddi hesabı yok.. ona göre konuşuyoruz PS3 fıss... Grafikse PC oynanabilirlikse PS2

YA GENE BİLİP BİLMEDEN KONUŞANLARLA DOLMUŞ BURASI.. ÖNCE ÖĞRENİN SONRA KONUŞUN, PC HER TÜRLÜ DAHA İYİ GRAFİK KALİTESİNE SAHİP PS3'TEN. ANTİ ANALYZING DİYE BİŞEY DUYDUN MU SEN HİÇ HAYATINDA, GELMİŞ BURADA YORUM YAPMAYA ÇALIŞIYORSUN. 5 YIL ÖNCEKİ GRAFİK KALİTESİYLE GÜNÜMÜZ GRAFİK KALİTESİNİ EŞ DEĞERDE TUTMAYA ÇALIŞAN, TEKNOLOJİDEN BİHABERLER HEMEN DOLUŞMUŞLAR..

@28 Eyl 2012 09:04 Bak sen neymiş anti analyzing miş.Arkadaşım öyle bir şey yok hiç olmadı; ki sen desenki anti-aliasing derdimki bilip de yazmış.Hem Cahil hem de İddalı açık ara Ülkemin insanı.

xbox 360 en iyisi! PS3-e verecegim paraya xbox alirim daha iyi.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir