PSP ile telefonu birleşiyor mu?

Sony'nin PSP ve cep telefonunu birleştiren cihaz hakkındaki projelerini hayata geçireceği iddiası...

Daha önce burada duyurduğumuz bir PSP - cep telefonu konsept çalışması, belki de gerçeğe dönüşüyor olabilir. Şu an sadece bir dedikodu olsa da, PlayStation markalı cep telefonlarını 2009 yılbaşında raflarda görebileceğiz. Marketing Week'in haberine göre Japonya ve Kore'deki endüstri muhabirleri PSP'nin oyun özelliklerini içeren PlayStation markalı bir telefonun gelecek yılbaşında piyasaya sürülmesinin muhtemel olduğunu öğrendiler.

Sony'nin bu telefonu üretirken Sony Ericsson'a markasını vermeyeceği, bunun nedeninin de Walkman telefonu projesi konusunda yaşanan problemler olduğu iddia ediliyor. Sony Ericsson geçtiğimiz günlerde içinde oyun öğeleri içeren F305 oyun telefonunu piyasaya sürmüştü.

İki firmadan da tüm ısrarlara rağmen bu konu hakkında herhangi bir açıklama gelmedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

PSP ye tel özelliği gelirse bırakırım...

ben coktandır diyordum zaten bu psp platformu cok tuttu adamlar bunu s e nada koyar diye düşünüyordum nokia nın ngage façiasından sonra se bu işi adam gibi yapacak görün bakın zaten günümüz telefonlarında teknolojik olarakda imkanlar olarakta cogu şey yapılabilir durumda bir voip olsun wifi olsun ses kayıt fm radyo mp3 kamera fotograf makinası internet baglantısı takvim not defteri randevu yani yanınıza almak istediginiz herşey sadece bir telefonla hallede bilecek durumdasınız tabi bu bütün işlemleri yapa bilen kombo cihazlar şimdilik biraz pahalı ama senenye normal telefon fiatına satılmayacagının garantisi yok ben bu modellerden almak için birazdaha olgunlaşıp hızlanmasını bekliyorum

Sen de yorum yaz