PSPgo'ya 16000 indirilebilir içerik geliyor

Piyasaya çıkması heyecanla beklenen son Sony harikası, daha ilk günden download şöleni yaşatacak...

  • Ali Güngör

Sony yaptığı açıklamada PSPgo'nun Amerika'daki çıkış gününde tam 16,000 adet dijital içeriğin hazır ve nazır olacağını duyurdu.

Bu etkileyici sayının 225 tanesini indirilebilir oyunlar oluşturuyor. Oyunlar içerisinde tam sürüm PSP oyunlar, UMD Legacy ve Mini'ler yer alıyor. 2300 adet film ve 13.300 bölüm dizi ve televizyon programı daha ilk günden indirilebilir olacak.

Oyuncuların PSPgo çıkar çıkmazhemen satın alabileceği oyunlar içerisinde en çok dikkat çeken isimler arasında Gran Tourismo, Soul Calibur: Broken Destiny ve God of War: Chains of Olympus yer alıyor.

Sony, PlayStation Network Game Card'ları da onayladı. Bunlarda yer alan kodlarla tam sürüm oyun indirilebiliyor. Bu sayede klasik alışverişe alışkın PSPgo sahiplerinin, perakende mağazalar üzerinden ikinci bir alışveriş seçeneği oluyor.

PSPgo Avrupa'da, Amerika'yla aynı zamanda çıkıyor<, ancak Sony henüz Avrupa'da ilk günden satın alınabilecek içeriği açıklamadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Simdiye kadar yapilmis en cirkin el konsolu icin 1,6 tane bile cok bunlar 16000 tane yapmis.

şeklini bozmuşlar .

süper

eskisi neydi öyle cebime bile sıgmıyor

Digerinden Farkı Yok Saten PsP Oyunlarınıda Hiç Yükleyemedim Yok 2.1 Sürümü Yok 4.3 Kafayı Yedim 2-3 Oyun Yüklemek Bütün Günümü Alıyordu:D

benim var süper bişey
harika
çok güzel oyun oynanıyo
oynanışı çok rahat
özellikle utbol ve yarış oyunlarında süper

Sen de yorum yaz