Quake Live: Sadece Windows için değil...

Online Quake keyfi için mutlaka Windows kullanmanız gerekmiyor; efsane FPS artık sınırları aştı...

Quake Live: Sadece Windows için değil...
Quake Live: Linux ve Mac OS için gerekli istemciler hazır.

Bugünden itibaren Linux ve Mac OS kullanıcıları da ücretsiz tarayıcı-shooter oyunu Quake Live'ı oynayabilecekler. id Software başkanı Todd Hollenshead, QuakeCon 2009 etkinliği sırasında oyunu oynamak için gerekli istemcinin temin edilebileceğini duyurdu.

Windows kullanıcıları bu senenin başından beri "Browser Game of the Year 2008" yani 2008 yılının en iyi internet tarayıcı tabanlı oyunu ödülünü alan oyunu oynayabiliyordu. Eğer Linux veya Mac OS kullanıcısı iseniz Quake Live web sitesinden gerekli istemciyi indirebilirsiniz.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

windows a bağımlılık bu program firmaları yüzünden oldu linux türevi işletim sistemlerinde çalışan program yazsalar bir dk durmam linux a geçerim

o firmayı cok cok tebrık edıyorum.

mac kullanıcılarına gün doğdu, ancak mac sadece bu işe yarar işte, oda eğer bir yazılmcı kardeşimiz mac kullananları aklına getirirse, sanırım diğer işlerde olduğu gibi bundada başarılı olamaz herhalde mohahahahuuuaayyt...!

hadi görün bakalım pc nimetleinen faydalanın sizde biraz

saygılarrrr!

desenize mac ve linux kulananlar uraşmdan bir oyun oynaya bilecek sonunda.

ya hilesi çok fazla adam sırtı dönükken vuruyor, ben artık oynamıyorum

Boyle linux'a uyumlu oyunlar cikmaya baslamasi windows icin tehlike canlarinin calmasi anlamina geliyor. Egerki devami gelirse Linux kullaniminda cok ciddi bir artis olacanigini dusunuyorum ki insallah devami gelir YASASIN ACIK KAYNAK ....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir