Rapor: Update 1, 8 Nisan'da gelecek!

Windows 8.1 Update 1'in herkesin kullanımına açılacağı tarih, muhtemelen bu tarih olacak!

  • Zeynel A. Öztürk
Rapor: Windows 8.1 Update 1, 8 Nisan'da gelecek

Windows'la ilgili verdiği bilgilerle tanınan Paul Thurott, Windows 8.1 Update 1'in 8 Nisan'da indirilmeye sunulacağını iddia etti. Raporunu ismini açıklamadığı kaynaklara dayandıran Thurott'a göre MSDN üyeleri ise güncellemeyi 2 Nisan'da indirebilecekler.

MSDN üyeleri yeni Windows yapılarını genellikle yayınlanmadan birkaç hafta önce edinebiliyorlar. Ancak Thurott'un Twitter hesabında paylaştığı bilgiye göre güncellemeyi bu kez sadece 6 gün önce indirebilecekler.

Windows 8.1 Update 1'in Nisan ayında yayınlanacağı daha önce de söylenmişti, ancak Thurott'un raporuyla beraber MSDN üyeleriyle ilgili bir bilgi ilk kez gelmiş oldu. Şimdiye kadar sızan Update 1 yapıları, Update 1'in klavye ve fare kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak bazı yenilikler getireceğini gösteriyor.

8 Nisan, Microsoft'un Salı yamalarını yayınladığı güne, aynı zamanda 12 yıldır desteklediği Windows XP'yi destekleyeceği son güne denk geliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Aero glass nerede gardaş

@28 Şub 2014 21:23 8 serisi zaten giriş seviyesi kullanıcılar için yapıldı.Güçlü bilgisar donanımına sahip olmayanlar düşünüldüğünden dolayı mümkün olan en az sistem kullanımı sağlanmaya çalışıldı. Tabiki Microsoft un power user olarak adlandırdığı kullanıcılar hala Windows 7 yi kullanmaya devam ediyorlar ve edecekler...

@01 Mar 2014 15:24 hayır onlar ms kölesi kullar...

Yükledik bile. wzor'un canı sağolsun. :)

Windows 8.1 ile resmen uçuşlardayım. güncellemeyi de sabırsızlıkla bekliyoruz. teşekkürler...

@28 Şub 2014 22:39 Ülen bir uçup gidin de sizden kurtulalım artık. Firmaya dil atınca sana para mı veriyorlar ?

WP 8.1 Bizim için daha önemli

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play