Razer Kraken Stormtrooper Tanıtıldı!

Razer'ın popüler Stormtrooper sürümü çevre birimlerinin en yeni üyesi Razer Kraken kulaklığının Stormtrooper Sürümü duyuruldu.

Razer Kraken Stormtrooper Tanıtıldı!

Razer, oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası, yaptığı bir duyuru ile orijinal Razer Kraken kulaklığı ile aynı pazar lideri özelliklerini koruyan, ancak şimdi Star Wars Galaxy'deki en korkulan ordunun renklerini destekleyen Razer'ın popüler Stormtrooper Sürümü çevre birimlerinin en yeni üyesi Razer Kraken kulaklığının Stormtrooper Sürümü'nü duyurdu.

Hem sporcular hem de oyuncular için tasarlanan Razer Kraken kulaklığının Stormtrooper™ Sürümü, en ince ses tonlarından kulaklık titreten patlamalara kadar geniş bir ses ortamı için özel olarak ayarlanmış 50mm sürücülere sahiptir. Tek yönlü, geri çekilebilir mikrofon, ateş ve harekat emirlerinin her zaman mutlak netlikte sunulmasını sağlar.

Kalın yastıklı bir boksit alüminyum çerçeve ve soğutma jeli kulak yastıkları ile, Kraken kulaklığının Stormtrooper Sürümü, uzun oyun seanslarında rahatlık için üretilmiştir. Ses seviyesi ve mikrofon kontrolü için uzaktan kumandalı ve 3,5 mm jak üzerinden bağlanan Razer Kraken kulaklığın Stormtrooper Sürümü, PC, Mac, konsol ve mobil cihazlarla uyumludur.

Razer'ın Stormtrooper Sürümü ürün grubu ayrıca şunları içerir:

  • BlackWidow Lite klavye- sessiz Razer Turuncu Anahtarlar ile numpadsiz klavye
  • Atheris fare- 7200 DPI, 350 saatlik pil ömürlü kablosuz fare
  • Goliathus Extended Edition- mikro dokulu bir yüzey, tam boyut masaüstü genişliğinde fare altlığı

FİYAT: 109.99 $ / 119.99 €

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play