Red Dot 2014 Ödülleri'ne yine damga vurdu!

LG, bu ürünleriyle Red Dot 2014 Ödülleri'nde yine kendisinden söz ettirdi!

LG'den Red Dot 2014 Ödülleri'nde önemli başarılar

LG Electronics, G Flex ve Smart 3D Blu Ray Ev Sinema Sistemleri ile Red Dot 2014'te iki tanesi "En İyinin En İyisi" (Best of the Best) ödülü olmak üzere 33 adet ödül almaya hak kazandı. Bu sene toplamda 4 bin 800'ü aşkın katılımla gerçekleşen Red Dot Ödülleri, bu alanda yapılan iF Design Ödülleri ve IDEA (Uluslararası Tasarım Mükemmelliği Ödülü) ile birlikte düzenlenen en önemli üç etkinlikten bir tanesi.

"Bu sene Red Dot Ödüllerinde bütün ürün kategorilerinde elde ettiğimiz başarı tasarım konusunda ne kadar kararlı olduğumuzun bir göstergesidir" diyen LG Teknoloji Sorumlusu Dr. Scott Ahn sözlerine şöyle devam etti "Geçen yıla oranla CURVED OLED TV'nin de içinde olduğu 27 adet ödülü geçtiğimiz için bu yılki performansımızla gurur duyuyoruz." dedi.

iF Design 2014 Ödüllerinde Altın Kategori alanında ödül alan LG G Flex, LG'nin önde gelen yenilikleri için referans oluşturur nitelikte. Kullanıcıların elinde ve cebinde rahatlıkla taşıyabilecekleri tasarım harikası, kişinin yüz hatlarına uyumlu ergonomik yapısı ve dikey kavisli 6 inçlik ekranıyla kullanıcılara iyi bir ekran deneyimi sunuyor.

Red Dot 2014 Ödülü almaya layık görülen diğer LG ürünleri olan LG Mikrodalga Fırın (Model LMHM2237ST), LG G Pad 8.3. tablet, 77 inç ULTRA HD CURVED OLED TV (Model 77EC9800), siyah paslanmaz çelik tasarımlı LG Door-in-Door buzdolabı (Model V9500) çamaşır makineleri, gazlı set üstü ocaklar ve Lifeband Touch fitness bilekliği tasarımlarıyla gözdoldurdu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Sony daha fazla ödül aldı tabi o haber olmaz para nerden geliyorsa o haber olur ;)

Üzerinde lg yazan ve şık olan bişey aklıma gelmiyor valla

@03 Nis 2014 06:01 biraz daha büyüyünce aklına gelir merak etme....

zaten LG G flex gibi bir telefon kavisli tv lerle üretiyorken bir başkasının ödül alması çok saçma olurdu.

LG tasarımları ve işlevleriyle mükemmel ürünlerle karşımızda yani alınan ödülleri sonuna kadar hak ettiler.

Ama bir güncelleme vermez.

Ama bir güncelleme vermez.

lg telefon işinde samsung a sony e kafa tutar oldu g2 ile.

G2 çok çirkin özellikle hoparlör kısmı

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir