RIM: Blackberry 8220'nin ilk videosu nette

Kickstart artık Blackberry 8220 oldu; RIM imzalı cep telefonunun ilk videosu internete sızdı...

RIM: Blackberry 8220'nin ilk videosu nette
Blackberry Kickstart: Onun ismi artık 8220. (Resim: crackberry.com)

Yeni Blackberry Kickstart'ın ilk videosu ortaya çıktı. Resmi ismi Blackberry 8220 olan kapaklı telefon, "Next Gen" (yeni nesil) ismindeki çift katmanlı klavye ile geliyor.

Teknik özellikler
telefon hakkındaki diğer detaylarda ortaya çıktı. Buna göre Kickstart 240 x 320 piksellik iç ekrana ve 160 x 128 piksellik dış ekrana sahip olacak. Bunun dışında kapağın arkasında SureType tasarımında bir QWERTY klavye gizli ve 2 Megapiksel kamera iş-telefonunun fotoğraf yetilerini tamamlıyor. 8220'nin 3G kabiliyetleri (HSDPA, UMTS) yok, bunun yerine GPRS ve EDGE destekleniyor. Fakat WLAN desteği mevcut. Resmi çıkış tarihi ve fiyat henüz belli değil.

Bilgi için:
Blackberry İletişim - 0216 338 38 21

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Musteriye cazip gozukecek bir yenilik getirmiyor ki. Benim 3 yillik PDA'mda bu ozellikler var. Ben bunu niye alayim? Marka olarak Nokia'yi hic sevmem, seveni de sevmem. Ama onun bile 2 yil onceki modelleri bundan iyi gorunuyor.

sızın pda push maıl alıyormu? 10 maıl adresını aktıf kullanabılıyormusunuz? sınırsız ınternet abonelegı secenegınız varmı? bu sorular simdilik yeterli sizin icin sanirim

Musteriye cazip gozukecek bir yenilik getirmiyor.Kesinlikle

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir