Rockstar Games'den GTA 5 onayı!

Uzun zamandır büyük bir heyecanla beklenen efsane oyunun çıkış tarihi, resmi olarak onaylandı!

  • Ertuğrul Süngü
2013'ün bahar aylarını iyi takip edin
Ön siparişler için sayılı gün kaldı

Bundan iki gün önce sızan Rockstar Games'in efsane yapımı Grand Theft Auto V ile ilgili afişlerin ardından, yapımcı firma ağzındaki baklayı daha fazla tutamadı ve oyunun çıkış tarihini resmen duyurdu...

Rockstar Games'den yapılan açıklamaya göre GTA V, 2013'ün bahar döneminde karşımıza çıkacak. Kendi resmi sitesinden gelen haberde, oyunun Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için hazırlanacağı dile getirildi. "Rockstar North tarafından geliştirilen GTA V, günümüzde bulunan Güney Kaliforniya'nın oyun için yeniden şekillendirilmiş haritası üzerinde geçecek. Los Santos isimli bölgeden, sonu gelmez dağlara, oradan da dipsiz okyanuslara kadar yarattığımız dünya, daha önce görülmemiş devasa haritalardan bir tanesine sahip olacak." şeklinde yapılan açıklamanın ardındansa 5 Kasım tarihi ile GTA V ön siparişlerinin açılacağı bilgisi geldi.

Kasım ayı içerisinde GTA V hakkında daha çok bilgi yayınlayacağını dile getiren Rockstar Games, bakalım bu sefer oyun camiasını ne şekilde bir yola sürükleyecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

anladığım kadarıyla oyun pc de olmayacak ya bu cok sacma degıl mı?

@31 Eki 2012 15:09 o zayıf ihtimal desek yanlış olmaz tanıtım resminde skandal detay var bu oyunu Apple mı yapıyor? niye Iphone denen tekno tuğla ile resim koyuyorlar?

kate upton mı o?

Pc yine bekler.. :(

bu absürd amerikan ergen oyunu hala satıyomu yahu...

pc versiyonundan bahseden yok.

Iphone mu O?

PC icin olsa da benim pc kaldirmaz sanirim :D

pc ye niye yapmıyorlar ya :/ yeni bir redemption faciası

Hey guys, glad to see so much enthusiasm about the release announcement. For those asking about the PC platform, we're currently focused on the Xbox 360 and PS3 versions of the game and don't have any details to share about a PC version at this time. Anyone that continues to spam the comments section will have their commenting privileges suspended. bunuda yazmışlar

Nasıl PC için çıkmaz :S

Aman, eksik olsun boşver. (PC)

PC için nasıl çıkmaz , kınıyorum ..

pc icin olmzsa oyun ne kdar iyi olursa olsun beklenen ilgiyi GÖREMEZ..

ünlenmesinde bu kadar önemli olan pc lere çıkarmamak tam bir vefasızlık

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play