Ruh halinize uygun şarkılar!

Eğer ücretsiz olarak ruh halinize uygun şarkılar dinlemeyi seviyorsanız işte güzel bir alternatif

  • Ümit Öncel
Stereomood ile ruh halinize uygun şarkılar...
Stereomood'da dilediğinzi ruh haline uygun şarkılar bir tık uzakta...

Özellikle bilgisayar başında uzun zamanlar geçiren kullanıcılar için internet radyoları büyük bir nimet. Ücretsiz olarak on binlerce şarkı dinlemenize olanak veren internet radyolarının en başarılı örneklerinden biri Ercan Yaris'in Fizy.com'u. Fizy.com'da şu an için beta olarak uygulanmaya başlanan "mood" yani ruh halinize göre rastgele şarkı dinleme özelliği ise büyük ilgi çekiyor.

Bu konuda diğer başarılı bir alternatif ise Stereomood. Tamamen mood özelliği üzerine kurgulanmış olan bu web uygulaması, size aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı mood sunuyor. Pazar sabahı, parti zamanı veya arkadaşlarla akşam yemeği gibi isimlerle etiketlenmiş olan bu mood şarkı listeleri arasında hızla istediğinize geçiş yapmak veya durdurup daha sonra dinlemeye devam etmek mümkün. Şarkıları favori listenize eklemeyi tercih ederseniz ise siteye üye olmanız gerekiyor.

Doğal olarak Streomood'daki şarkıları bilgisayarınıza indiremiyorsunuz ama yine de canınız internetten müzik dinlemek istediğinde tek yapmanız Stereomood 'u ziyaret edip ruh halinize uygun bir etiket seçerek dinlemeye başlamak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

IDM (Internet DOwnload Manager) kurarsanız şarkıları aynı zamanda MP3 formatında indirebiliyorsunuz. Güzel bir site gerçekten.

teşekkürler Chip..

teşekkürler Chip..

aynı şeyi fizy.com dada mevcut

Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.
T.C. Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 04.03.2010 tarih ve 2010/12 Muh-K. sayılı kararı gereği erişime engellenmiştir.

Mahkeme kararı ile Mart ayında erişime kapatılmış bir sitenin neden tanıtımı yapılıyor. Anlamadım.

İyi güzelde mahkeme kararıyla erişim engellenmiştir diyor yani dns ayarı çekmeden girmek mümkün değil..

internetten şarkı da dinlettirmeyecekler
illa satın aldıracak

Sen de yorum yaz