Rachel: Sony Ericsson'a Google gücü!

Sony Ericsson ve Google birleşirse ortaya nasıl bir cep çıkar? Cevap yeni SE cebi Rachael'de gizli.

Kasanın altında ne var? İşte teknik özellikler...

Kasanın altında ne var? İşte teknik özellikler...
Xperia serisinin ilk üyesi: X1...

Bu telefonun Qualcomm Snapdragon (QSD8250) platformu üzerine kurulu olacağı ve bu sayede işlemcisinin 1Ghz hıza ulaşacağı da bilgiler arasında. Ayrıca yüksek hızlı, 7.2 MBit bağlantı destekleyecek.

Sızan resimlerden anlaşıldığı kadarıyla otomatik odaklama ve flaşa sahip 8.1 megapiksel kamera telefonun üstün özellikleri arasında yer alıyor. Bu 8.1 Megapiksellik kamera, iPhone 3GS'in 3 megapiksellik kamerasını çok geride bırakıyor.

Telefonun üst kısmında 3.5 mm'lik kulaklı girişi ve mini USB portu da mevcut. Telefonun boyutu ve çözünürlüğü belli değil ancak ekranı muhtemelen basınca duyarlı dokunmatik olacak. Farklı dokunmatik erkan teknolojilerinin patentleri farklı firmalara ait olduğundan zaten çok da bir seçenek kalmıyor.
Şimdi iş Sony Ericsson'un açıklamasını beklemeye kalıyor.

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Mükemmel bir birleşim sonucu ortaya mükemmel bir cihaz çıkmış. Sony Ericsson 'un kalitesinden şüphem yok ve olmucakta. Kalitesinden taviz vermeyen bir firma. 7.2 MBit demi yanlış duymadım ? Hızıda bu kaliteye yakışacak cinsten. Tasarımı da teknik özelliklerini tamamlayacak şekilde oldukça güzel tasarlanmış. Bu haber beni oldukça sevindirdi. İki dev firmanın kafa kafaya vererek böyle güzel bir cihaza imza atması.

Teşekkürler CHİP Online !

1 ghz gerçekten müthiş üstelik 7.2 mb bağlantı desteklio gerçekten harika olur çıkarsa tabi ;)

sony ericsson wep te 12 ten vuracakta amma bu google olur ama microsoft olur...yani dönusleri muhtesem olacak...western88

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Kasanın altında ne var? İşte teknik özellikler...
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir