S4 mini'ye büyük kardeş

İnternete sızan bu fotoğraf, Galaxy S4'ün küçülmekle kalmayıp, büyüyebileceğini de gösteriyor!

S4 mini'ye büyük kardeş

Samsung'un merakla beklenen modeli Galaxy S4'ü piyasaya sürmesinin hemen ardından duyulmaya başlayan "yeni S4" söylentilerine bir yenisi daha eklendi: Samsung, önümüzdeki ay piyasada olması beklenen S4 mini ile beraber, daha büyük ekranlı bir modeli daha satışa sunacak.

Yakın zamanda internete sızan yukarıda gördüğünüz fotoğrafa dayanan söylentilere göre yeni model, S4'den daha büyük olacak. Söz konusu modelin, hakkındaki ilk söylentileri geçtiğimiz hafta duyurduğumuz S4 Mega isimli model olduğu iddia ediliyor. Hollanda sitesi Mobileaks'in elde edip yayınladığı fotoğrafın kaynağı belirsiz. Yani şakacı bir illüstrasyon sanatçısının çalışmasıyla karşı karşıya olabiliriz.

Mobileaks, telefonun "6 inç civarı bir ekrana" sahip olacağını, bu yönüyle 5,8 ve 6,3 inç boyut seçenekleri sunan Galaxy Mega telefonların arasında bir yerde konumlanacağını iddia ediyor. Ancak fotoğraftaki telefonun Galaxy Note 3 olması ihtimali bulunduğunu da unutmamak gerek.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Vay anasını adamlar S4 adı altında ayrı bir seri yapacaklar herhalde.Güle güle galaxy :D

ne o? bir plastik çakması daha mı geliyor?....

@31 May 2013 13:24 senin o plastik dediğin cihaz satış rekorları kırıyor kedi ulaşamadığı ciğere mırdar dermiş...

Cakma diyip durmayin 1 ayda saniyede 4 s4 satildi. Bu kadar insana hakarettir. Sadece siz biliyorsunuz degil mi. guzeli dogruyu. Herkes ifade etmekte ozgurdur. ama sinirinda.

tiksindim artık yeter

Herkese göre çeşit var, buda şunu gösteriyor: Müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden Samsung Para kaybetmektense müşteri kaybetmeyi tercih eden Apple

iphone daha iyi iphone un sahibi benim

bi de iPhone derler hep aynısını yapıyor diye , samsung iyice saçmaladı artık yan yana gelmedikçe hangisi s4 hangisi mini ayırt bile edilmiyor nedir bu böyle

Samsung iyice rezil etti kendini flagship diye ş4 alanlar pişman olmuştur

@31 May 2013 14:54 flagship diyebilmek icin yorum yazan zihniyet

Çok satıldı diye kaliteli olcak diye bir şey yok. Beyninizi olsaydı çok satılmasının arkasına saklanmazdınız. Biri diyor plastik siz diyorsunuz çok sayıldı. Ne alaka.. biraz zeka lazım işte napalım.. şimdi beyni olmayanlar dislike yapıp laf atmaya kalkar ama bu ülkede düşünce ifade etmek için böyle şeyleri göze almak lazım. Daha insanların düşünce yapısı olgunlaşmamış. Kendi düşüncesine karşı bir şey çıktı mı hemen kotulerler sanki ellerine bir şey geçecek gibi. Devam böyle.

@31 May 2013 14:59 şimdi bir daha okudum da biraz ağır olmuş galiba lafım herkese değil

@31 May 2013 17:38 yazarken ne yazdığını bile kavrayamıyor beyinden söz ediyor...

@31 May 2013 14:59 Kardeşim (17:38) lafı cuk diye oturtmuşsun helal sana ;)

Plastik malzeme ve kalitesizlik arasındaki bağlantıyı bir türlü anlayamıyorum. Yekpare alüminyum veya cam kasalar sadece sanal bir "kaliteli hissi" yaratıyor, o kadar. Metal kasalar çizilmeye, soyulmaya, ezilmeye, darbelere daha dayanıklı değiller, tam tersine daha dayanıksızlar. Daha ağırlar. Yekpare oldukları için bataryası değiştirilemiyor, hatta bazı firmalar microsd slotu bile koymuyorlar telefonlarına. Telefonum yalnızca bir süs eşyası değil. Ben telefon alırken daha dayanıklı olmasına, yedek batarya kullanabilmeye, microsd ile hafıza arttırımına da önem veriyorum. Sadece sanal bir "kalite hissi" için bunlardan vazgeçmek saçma geliyor bana. Tüm bu özelliklerden aciz bir telefonu, sırf metal diye daha kaliteli olarak görmeniz çok ilginç.

Sadece para tuzağı ... Soundshot bile 2009 yılında kullanılan teknolojiydi şimdi s4 alanlara yeni niyetine kakalıyorlar . kardeşimin samsungu 1 senede en alt modellerden birisi oldu verdigimiz paraya yazık ...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir