S5 metal ve plastik modellerle gelebilir!

Galaxy S5 ne zaman çıkacak; hangi yeni özelliklerle gelecek? En son bilgiler, içeride...

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S5 metal ve plastik modellerle gelebilir!
Resmi olmayan bir Galaxy S5 konsepti...

Kore kaynaklı son raporlara göre Galaxy S5, şimdiye kadarki söylentilerin aksine Ocak ayında tanıtılmayabilir.

ET News'un "endüstri kaynaklarına" göre Ocak ayında Galaxy S5'in satış değil, üretimi başlayacak. İlk ay boyunca 800 bin ile 1 milyon arası Galaxy S5 üretilmesi bekleniyor. Üretilen Galaxy S5 sayısı, Şubat'ın sonunda 6 milyona ulaşacak.

Tüm bunlara göre Galaxy S5, Mart veya Nisan ayında piyasaya sürülebilir. Galaxy S4'ün Mayıs 2013'te satışa sunulduğunu düşünürsek bu tarih, yine de 1-2 ay erken.

Bir başka iddiaya göreyse Samsung, Galaxy S5'in plastik ve metal çerçeveli iki farklı sürümünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cihazın Samsung Galaxy Round gibi kavisli olup olmayacağı ise merak konusu. Siteye göre 64-bit işlemci ve 3GB RAM ile gelecek Galaxy S5, 4.000mAh kapasiteli bir pile sahip olacak.

Yine de bu tür sızıntıların yanılma payının olduğunu akılda bulundurmakta fayda var. Kesin bilgiler, Samsung'un resmi tanıtımında ortaya çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Applenin açtıgı yolu yine taklit etmekle yetinir ancak samsung zaten metal ve plastik versiyon olarak

enine kavisli olacaksa hiç olmasın

samsung s3 kullanıcısı olarak benim için samsung bitmiştir. bundan sonra ya htc yada sony deneyeceğim

Sadece iki çeşit mi? Size söyleyeyim plastiği, metali, kavissizi, kavislisi, zoomu, megası, minisi, ve daha niceleri gelecek..

Samsung metal yapmasın şayet kullanıcılarının bünyesine ters onlar bir plastik severler grubudur.

S3 kullandm beğenmedm (5ay kadar) htc one tam alcakym yok htc battı yok htc güncelleme vermicek one 4.4 kitkat aldı one 2 çkacak diye one da almıcam xperia z abimde var çok kaba NE ALICAM ULANN BENNN ??? (iphone denen saçma teli önermeyn)

@29 Kas 2013 21:23 samsung u beğenme xperia yı beğenme, htcyi beğenme apple ı beğenme... bi telefon varmış, 1000 tl veriyomuşsun en güzel tasarım en performanslı donanım ve 5 sene yazılım desteği varmış... git onu al bak markası da xyztklmnpqrs.

Note2 aldım ve etrafımda 8 kişiye daha aldırdım. gerek yok 5e. Note2 abi.

@29 Kas 2013 21:23 aynı sorun bendede var. htc nin şekli güzel güncelleme ve kamera sorunu var. kamera oldukça kötü. bol pikselli kamerası olan s4 alayım diyorum, onunda kasa plastik. Iphone küçük ekranlı ve o kadar paraya değmez. Lumia kalın ve uygulama kısırı. Beklemedeyiz...

ikiside berbat. lumia 1520 varken kore malımı alınır

@29 Kas 2013 23:10 Adamlar yazmış bunlar iddia diye. Ortada bir ürün yok. Karşılaştırma yok. Neye göre birini kötüleyip diğerini yüceltiyorsun...

Metal cerceve derken? Zaten metal cerceveli...

Bence Round bir denemeydi ve başarısız oldu, böylece amiral gemilerini riske atmadılar.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost