S6 ve S6 Edge'e talep beklenenden yüksek!

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, Samsung'un açıklamasına göre bakın piyasaya nasıl bir giriş yaptı...

Galaxy S6 ve S6 Edge'e talep beklenenden yüksek!

Amiral gemisi cihazı geçtiğimiz sene yeteri kadar ilgi toplamayan Samsung, cam ve metal gövdeli yeni telefonuyla durumu kendi lehine çevirmeyi başarmış görünüyor. Koreli firmanın açıklamasına göre Galaxy S6 ve S6 Edge, 20 milyon ön siparişe ulaşmış durumda.

Samsung, iki Galaxy modeline olan talebin beklentilerinden "çok daha yüksek" olduğunu söylüyor. Bu firma için çok iyi bir haber, ancak ön siparişlerin zamanında müşterilere ulaşması kaydıyla. Aksi halde tercihini Samsung'tan yana yapmayı planlayan kullanıcılar HTC, Apple gibi rakiplere kayabilir.

Bu potansiyel sorun hakkında Reuters'a konuşan Samsung, "kısa dönemde bazı sorunların olabileceğini, ancak dünya çapındaki tüm müşterilere gerekli tedarikin sağlanması için gereken her şeyin yapılacağını" söylüyor. Galaxy S6 ve S6 Edge, firmanın çeyrek gelirlerini etkileyemeyecek kadar geç gelmiş olsa da analistlere göre Samsung, yeni cihazlarının meyvesini yılın sonuna doğru toplayacak.

Galaxy S6 incelememiz için tıklayın!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

hadi yine iyisiniz enayiler :)

@16 Nis 2015 00:20 çamur atma vol. 9875487841563 .....

@16 Nis 2015 13:56 enayi diyenler neye göre dediklerini merak ediyorum fiyatsa yarı özelliğe kendileri daha çok bayılmakta =))

850 euro dan cikarmasalardi en az 40 milyon siparis alirlardi.

hala Samsung alan var ya şaşıyorum ders çıkarmıyorlar hiç iki ay sonra yine ağlarlar burda güncelleme almıyoruz diye. telefon çıktığında bile en güncel sürümde değil daha ne olsun.

@16 Nis 2015 09:44 senin gibilerin kuyruk acısı nedir. tasarımı kötü diyordunuz düzeltti iphone a benziyor diyorsunuz, neredeyse tüm cep telefonları birbirine benzer çizgilere sahip bu çamur atma ile tutunamadınız şimdide güncellemeden mi çamur atıyorsunuz. ne kadar dengesiz bilinçsiz konuştuğunuzun siz internet bordo klavyelilerin bile haberi yok. google android güncellemelerini direkt olarak (samsung s6 üzerindne konuşursak) s6 ya verse o zmana nexus alıp güncel kalmanın mantığı yok ve google da bunun üzerinden telefon üreticileri ile alışveriş yapıp pazar kuruyorlar.

@16 Nis 2015 09:44 çok haklısınız millet mal olduktan sonra bunlara semer vuran çok olur. aynı şu an ki yönetim şeklimiz gibi....

Enayiyim ama para bende .D

lumiacilar duydunuzmu onunuz hayatta acilmaz. :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir