Saat teknolojisinde devrim!

Bütün Dünya'da seçkinliğiyle bilinen Victorinox, bir saatten çok daha fazlasını ortaya çıkardı!

Saat teknolojisinde devrim!

Bugüne kadar sağlamlık ve fonksiyonelliğin markası olarak tanınan ve bütün Dünya'da seçkinliğiyle bilinen Victorinox; saat teknolojisinde bir ilki başardı, bir saatten fazlasını ortaya çıkardı.

Victorinox Swiss Army daha önce denenmemişi yaparak İsviçre saat endüstrisine yeni bir devrim getirdi. Victorinox'un 130. Yılına özel olarak tasarlanan INOX modeli, üretim aşamasında 130 zorlu testten başarıyla geçerek herkesi hayrete düşürdü.

Bilindik sınırların çok ötesinde bir dayanaklılık vaat eden INOX'u, yalnızca saat olarak nitelemek oldukça zor.

130 zorlayıcı güç testinden geçti

Üstelik bu testler öyle sıradan testler de değil. Standart testin yanı sıra, Victorinox Swiss Army, ender dayanıklılığını kanıtlamak için 130 zorlu testten geçti. Saat ile birlikte silikondan yapılmış çıkarılabilir bir koruyucu da saat ile birlikte kullanılabiliyor.
Betona atma, yüksekten düşürme, aşırı soğuk ve aşırı sıcağa maruz bırakma ve hatta üzerinden 64 tonluk tankla geçme gibi testlere maruz kalan INOX; kum fırtınasına, çamaşır makinesinde 2 saat dayanabilirliğe sahip.

200 metreye kadar su geçirmeyen INOX, -51° C'den +71 ° C'e kadar gerçekleşen ısı farklılıklarına ve 12G'lik hızlanma ve yavaşlama etkilerine direnebiliyor. Saat 12G'ye kadar da direnç gösteriyor. INOX, ayrıca benzin, çözücü, yağ, temizlik ürünleri ve böcek ilaçları gibi aşındırıcı ürünlere de maruz bırakılmış..

INOX saatin kadranı, camı aşağıda kalacak şekilde tasarlandığından kristal camın darbelerden etkilenme olasılığı da azalıyor, zaten onu bu kadar sağlam yapan da bu özelliği. Fonksiyonelliği ise Victorinox geleneğinden geliyor.

Zarafet ve şıklığı ise eşsiz dizaynından!

Zarafet ve şıklığı ise eşsiz dizaynından

INOX herkesin sahip olmak isteyeceği, ömürlük bir ayrıcalık sunuyor. Her tarza uyacak bir çizgiye ve karizmaya sahip olan INOX, zamanı kolunda kontrol etmeyi sevenlere yeni bir "güç" tanımı yapıyor.

INOX masif çelikten yapıldı. Saatin kasası, üstün bir güce sahip koruyucu bir zırh oluşturan metalle işlendi ve tamamlandı. Alışılmadık vibrasyon, darbe ve ısı değişimlerine karşı dayanıklı olması için tasarlanan bu ürün, geleneksel bir saatin standartlarının ötesinde tasarlandı ve üretildi. INOX 200 metre (20 Atm) su basıncında kusursuz bir sızdırmazlık garanti ediyor ve kadranı tek parçadan oluşuyor

Üstün özellikleri INOX'u çok yönlü bir hale getirdi. Örneğin, sporun her alanında, tırmanış, sualtı sporları ya da güç ve disiplin isteyen bütün egzersizlerde eşi olmayan ömürlük bir yol arkadaşıdır. Özel tasarımı ile şıklığından ödün vermeyenlerin de vazgeçilmezi olacak.

Victorinox Swiss Army, Dünya'yı yeni saat teknolojisiyle tanıştırdı.

Şimdi Türkiye'de...

"Ömürlük" saat olarak lanse edilen INOX her tarza uyacak bir çizgiye ve karizmaya da sahip...

Çelik, zarif bir şekilde şekillendi ve ışığı yakalaması için işlendi. 2014 koleksiyonunda, saat kadranı ve kordonu aynı renk olmak üzere siyah, haki yeşili ve koyu mavi renk seçenekleri ile saat meraklılarının zorlu spor severlerin beğenisine sunuldu. 11 Eylül tarihi itibari ile tüm Dünya ile aynı zamanda Türkiye'de seçkin saat mağazalarında, 590.-CHF (İsviçre Frangı) etiketle.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

alın işte bu da gülü saat

Altı üstü saat yahu cep telefonunda kullansınlar bu teknolojileri

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir