Saat üreticisinin telefonu çok farklı...

Sır gibi saklanan Ulysse Nardin telefonu "Chairman" nihayet ortaya çıktı; görenleri büyüledi...

  • Ümit Öncel
Saat üreticisinin telefonunda son gelişmeler
Telefonun özellikleri kadar görünüşü de son derece güzel.

İtiraf etmek gerekiyor ki, Ulysse Nardin'in yeni telefonu, modern tarzda tasarım sevenleri bile etkileyebilecek kadar şık görünüyor. Sizlere daha öncekihaberimizde duyurduğumuz Chairman adlı telefon ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Telefon henüz satışta değil ama yurtdışındaki bazı mağazalarda ve internet sitelerinde tanıtım amaçlı boy göstermeye başladı.

Önce haberimizde de duyurduğumuz gibi telefonun en ilgi çekici özelliği telefonun çift şarja sahip olması. Bu şarjlardan yedek olarak kullanılan ikinci pil, saatlerdeki yapıya benzer kinetik bir sistem ile çalışıyor ve telefon hareket ettikçe kendisini şarj edebiliyor. Fakat özellikle bununla sınırlı değil. Firmandan yapılan açıklamaya göre; 5 MP kamera, 2.8 inç dokunmatik ekran, parmak izi tanıyan kilit sistemi, WiFi, e-posta uygulaması ve tarayıcı telefonun standart özellikleri arasında yer alıyor.

Merak edenler için hemen söyleyelim, telefonun fiyatı konusunda hala bir bilgi yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

özellikleri etkileyiciymiş
özellikle telefon hareket ettikce kendisini şarj etmesi

fiati $50,000 dan basliyor $250,000 e kadar cikiyor ve daha pahalisida mevcut elmas kalitesini ve sayisini ozel siparisle duzenliyebiliyorsunuz.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play