Sabit diski TV'ye doğrudan bağlayın

Philips, kullanıcının TV'ye veya bir müzik setine doğrudan bağlayabileceği bir HDD sunuyor...

  • Halil Mollaoğlu

Philips SPE9025CC ile, kullanıcının TV'ye veya bir müzik setine doğrudan bağlayabileceği bir multimedya sabit diski sunuyor.

Bu şekilde internetten indirilmiş film ve müzikler sadece PC'de değil, oturma odasında TV'de de oynatılabilecek. Sabit diskin kapasitesi 500 GB, MPEG1 (AVI, APG), MPEG2 (AVI, VOB), MPEG4 (DivX, VOD), ISO, DivX Home Theater, XviD görüntü formatlarını, MP3, MPEG4, WMA, AC3, WAC ve Ogg Vorbis ses formatlarını oynatabiliyor. JPG formatındaki resimler de PC'de oynatılabiliyor. Bağlantı arayüzleri olarak cihaz USB 2.0, Composite, S-Video, Clinch ve S/PDIF bağlantılarını destekliyor. Sabit diskin yaklaşık fiyatı 505 $.

Philips Tüketici Danışma Merkezi: 0800 261 3302

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Geçenlerde de monitöre bağlanan TV kartı çıkmıştı, haydi bakalım hayırlısı. Kimbilir daha neler göreceğiz.

gerçekten güzl cihaz ama fiatında esneklik gerekmekte asagı yukarı o fiata ofis bilgisayarı toplanıyor

Tv kartı olayı baya eski...Bence 500 dolara cok guzel salon PC'sı toplanabılır. Hemde HDMI cıkışlı..

fiyat çok pahalı başka amaçlar için kullanılabilinir

'kimbilir daha ne göreceğiz' diye yorum yapanlara gıcık oluyorum. kayda değer birşeyler yazın da millet sıkılmasın okurken. sadece yazmış olayım diye yazanlar bunlar. habere gelince, haber iyi de ürün bizim için çok pahalı. yukarıdakilerin dediği gibi 500dolara daha işlevsel şeyler yapılabilir. bu ürünü zenginlerin bile tercih edeceğinden emin değilim. 5dolar artısı da varmış.

500 gb bir dvd'yi esas alırsak bence yeterli değil 1 tb olursa güzel olur

kaç gb? minimum 250 olmalı.

"Tv kartı olayı baya eski..." bu benim dediğim; bilgisayar mönitörünü normal TV'ye çeviren bir aygıt, yani bilgisayara bağlanmıyor, sadece mönitörüne bağlaman yeterli...

Çinden artık 100 $ civarında benzer ürünler geliyor Philips e bir öneri lütfen kayıt yapabilen bir ürünü piyasaya sürün böyle demode olmuşları değil

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost