Sabit ücretten kurtulmanın yolunu arayanlara!

Sabit ücretleri sevmeyenler, bu önemli fırsat ile hem ondan kurtulacak hem de fazlasını alacaklar!

Turkcell Superonline, fiber internet müşterilerine verdiği "fiber ses" hizmetiyle uygun teklifler sunmaya devam ediyor. "Konuşmayan Kalmasın" kampanyasıyla numaralarını Turkcell Superonline'a taşıyan ya da Turkcell Superonline'dan yeni numara alan kullanıcılar, fiber ses hizmetinden sabit ücret ödemeden tercih ettikleri dakika paketleri ile, 24 ay sabit fiyat garantisiyle, yüzde 40'lara varan avantajlı fiyatlarla konuşuyorlar. Dect telefon ve 20 Mbps hızında fiber internet deneyimi için ilk 4GB internet kullanımı da hediye.

Kampanya dahilinde Turkcell Superonline müşterileri 4GB üzeri internet kullanımları için sabit bir ücret ödemeksizin, kullandıkça ücretlendiriliyorlar ya da dilerlerse aylık 1GB internet kota paketini tüm vergiler dahil 4,99 TL'ye alabiliyorlar. Yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet abonelerinin yararlanabildiği kampanyada müşterilere ayrıca kullandıkları kadar ödeyecekleri fiber internet bağlantısı da tahsis ediliyor.

Fiber ses paketlerinden Standart Konuşma Paketi'ni seçenler, ayda her yöne 600 dakika için tüm vergiler dahil 21,99 TL ödeyecekler. Kampanya kapsamında Standart Konuşma Paketi'nin yanı sıra müşteri ihtiyaçlarına göre farklı dakika paketleri de sunuluyor. Tüm Turkcell Superonline fiber ses müşterileri ile yıl sonuna kadar sınırsız ve ücretsiz kullanım imkanı da sunan kampanyada modem ve DECT telefon da ücretsiz veriliyor.

Kullanıcılar, 31 Mart'a kadar geçerli olacak olan kampanyaya Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni (0 850 222 0 222) arayarak, www.superonline.net adresinden ya da Turkcell Superonline satış kanallarına başvurarak katılabilecekler.

Fiber ses nedir, avantajları nelerdir?

Fiber ses nedir?

Fiber ses, fiber teknolojisiyle avantajlı fiyatlara telefon görüşmesi yapmayı sağlayan sabit telefon hizmetidir. Ev telefonunu, numarası değişmeden Turkcell Superonline'a taşıyanlar Fiber Ses keyfini yaşayabilirler.

Avantajları neler?

• Ev yada iş telefonunun, Turkcell Superonline'a taşınması halinde eski numara değişmez.
• Seçilen dakika paket ücreti dışında sabit ücret ödenmez.
• Her yöne dakika paketleriyle daha çok konuşulur, daha az ödenir.
• İnternet ve sabit telefon kullanımları tek fatura ile ödenir. Diğer Turkcell Superonline Fiber Ses aboneleriyle sınırsız ve ücretsiz konuşulur.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Etiketler:

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Dakika/paket ücreti de sabit ücret olmuyor mu?

Her yerde olmadığı için şu aşamada çok da cazibesi yok.
En kısa sürede yaygınlaşması gerektiğini düşünüyorum.
İst. oturuyomu oturduğum mahallede bu hizmet yok.

Dalga geçer gibi 4 gb lık indirim diyorlar .Ya Allah aşkına 20 mb hızla veri indiriyorsanız 4 gb ne ki ya 5 dakikada dolar o 4 gb buna kim hediye diyebilir.Resmen vatandaşla dalga geçmek bu .Aslında Türkiye'deki büyük firmaların herzaman yaptığı, kampanya mampanya hep hikaye çünkü Türkiye'de her şey değerinin iki katı pahalıya satılıyor.Sonra satışlar biraz düşünçe giyim firmaları %50 indirim yaptıklarını söylüyorlar.Peki indirim yaptıkları halde kazanıyorlarsa niye o zaman Türkiye'de her şey %50 pahalı satılıyor.Halkı koyun yerine koymak ,soygun yapmak denir buna.

iyi hoş ama fiber alt yapı siteler harici bir yerde yok bence önce alt yapıyı genişletsinler kurtarsınlar bizi ttnet belasından

Reklam çok.İcraat yok.Ankara-Sincan'da oturuyorum.2 Sokak arkamdaki sitelere fiber net var.Bize yok.Relam yapmak istiyolarsa önce hizmeti getirsinler.Rekabet istiyolarsa tekelci firmalarla ortaklık kurmasınlar.

telekomda aşılan her 1 gb 10 tl..

turkcell hikaye pazarlıyor. kaç yerde fiber altyapısı varki.altyapıları yok, turktelekomun altyapısını ve dslam omurgasını kullanıyorlar.bir kaç pilot bölgeyi gösterip üzerinden reklam yapıyorlar.

aynen bende ankara sincanda oturuyorum yolun karşısındaki sitelerde fiber var bizimki bina olduğu için bize yok hizmetmi şimdi bu ?

Adamlar siteler haricinde de veriyorlar.
Fakat bütün binadan imza toplamanızı istiyorlar.
Çünkü toplu üye yapınca daha çok para kazanacak.
Bir kişi için fiber kablo kimse çekmez.
Çünkü heryeri kazması gerekiyor o kabloyu kapı önüne getirene kadar.

Ben de Ankara-Etlik de oturuyorum maalesef burada fiberoptik kablo olmadığı için hizmet veremiyorlar.En iyisi Türksat Kablolu yayın ama onlarında burada Kablo olamadığı için hizmet veremiyorlar,fakat durmadan reklam yapıyorlar anlamak mümkün değil.saygılarımla.

bence internet hizmeti çok gelişir ve her telefon destekler ise ilerde telefon hattına para vermeyip internet bağlantısı üzerinden konuşma gerçekleştirileceği için telefon servis sağlayıcılarının iflas etme ihtimali yüksek olacak gibime geliyor...

Sen de yorum yaz