Saçmalamanın son noktası bu olsa gerek...

Bir PS3 kontrol cihazıyla yapılacak en saçma şey sizce nedir? Tabii ki bu adamın yaptığı!

  • Melik Arslan

Hayat devam ediyor ve dünyada her gün ilginç şeyler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan olaylardan biri ise, bir hayli şaşırtıcı ve "saçma" bir olay.

Florida'nın St. Petersburg bölgesinde gerçekleşen olayda bir mağazayı soymaya çalışan Cameron Pittman, kaçabilmek için PS3'e ait bir kontrol cihazını (büyük ihtimalle Move aparatı) mağazadakilere silahmış gibi yutturmaya çalıştı.

Olay sonrasında polisin yaptığı açıklamaya göre Pittman, mağazadakilere cebindeki PS3 kontrolcüsünü silah gibi göstererek onları tehdit etmiş ve mağaza görevlilerinin yangın alarmını çalıştırmalarına neden olmuş.

Tabii ki soyguncu yakalandı ve kimsenin canı yanmadı. Ayrıca akıllı(!) hırsız, soygunu metro istasyonunun çok yakınındaki bir mağazada gerçekleştirmeye çalıştı, haliyle polis de anında olay yerinde belirdi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

başlık süper :D

tek kelime :D gerizekalı.

bi tane star wars jeday llazer kılıcı alıp gitseydi daha olumlu sonuç alınabilirdi... kendisine geri kalan hayatında başarılar dilerim...
nice mutlu soygunlara...

magazadakiler de acayip(!) dikkatliymiş

hırsızlık bile yapıyorsan adam gibi yap be adam

Allahtan playstation'ı beline bağlayıp bomba diye yutturmaya kalkmamış...

Sharpshooter kullanmıştır kesin :D adama bak ya

Heat filminden bir replik: al pacino robert de niro ya sorar; gerçekten işinde iyimisin? de niro cevaplar; sence üzerimde kaybedeceğim yazılı bir tişörtle dükkan soymaya kalkışan bir zavallıya benzer halim var mı?

ahaaha adamın elindekini silah zannetmişler :D o mağazaya su tabancasıyla bile soygun yapılır la :D

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play