Sadece mesaj yazmak istemişti...

Yürürken cebinizle mesaj yazmayın! İlla yazacağım diyorsanız da, bu haber fikrinizi değiştirecek!

  • Zeynel A. Öztürk

Yürürken mesajlaşmanın iyi bir fikir olmadığı, canlı haber yayını sırasında düşen ve televizyonda görüntülenen bu kadın sayesinde bir kez daha ispatlandı.

Haber sırasında arka tarafta, elindeki cep telefonuyla mesajlaşırken yürüyen kadının bir anda yerle bir olması internette gülüşmelere yol açtı. Merdivenden adeta yuvarlanan kadın, yerden kalkmakta güçlük çekerken etraftaki insanlar hemen onun yardımına koştular.

Tüm bu sırada muhabir ise arkasında olup bitenlerden habersiz, konuşmaya devam ediyor. Bayan spiker ise durumu sanki farketmiş gibi.

Mesajlaşırken düştü, hem de canlı yayında. Videomuzda izleyin!

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ülkemizin gençleri bunu izlemeli sonuçlarını bilmeden çok fazla şey yapıyorlar yürürken mesaj yazıp gelen arabayı görmeyenler var çukura düşenler var hiç bir zamanda değişmiyor davranışları. Çok dikkat edilmesi gereken bir şey

Özellikle sokakta kulaklık kullanmayınız. Çevrenizde olup bitenden habersiz kalırsınız. Kullanacaksanız bile bir kulağınız daima açık olsun. Ben 1998'de Istanbul'da rayların üstünden geçerken walkman yüzünden kornasını duymadığım için tramvayın altında kalıyordum. Son anda işaret edenleri farkettim. Türlü türlü olaylar olabilir...

Kadın çok fena yere kapaklandı :D

çok saçma yorumlamışlar ne olmuş yürürken mesaj yazmak bu tarz sorunlara yolaçmaz... bende opera mini ile bende genelde bu tarz mesajlar yazarak bir kaç adım atarım... :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play