Sadece tablet değil, yan hizmetler de geliyor

Bitmek bilmeyen dedikodular nihayet sonlanacak: Apple'ın yeni donanım planları ortaya çıktı.

Apple tablet iTablet mi olur iBook mu?

Apple'ın yeni bir ürün üzerinde çalıştığına zaten şüphe yoktu. Financial Times'ın haberiyle bu şüpheler somutluk kazandı. Eğer Financial Times'ın işin içindeki dört kişiden aldığını iddia ettiği bilgiler doğruysa, Apple marka bir tablet bilgisayar beklenenden çok daha erken piyasada olacak.

Financial Times'ın haberine göre Apple yeni bir tablet bilgisayar yapıyor. Hatta tablet bilgisayarını Eylül ayına yetiştirmeye çalışıyor; çünkü cihazları Eylül ayında yeni Apple iPod'larla birlikte tanıtmak istiyor. Bununla da kalmıyor, yeni tabletin teknik özellikleri, hizmet desteği ve Apple'ın ticari planları da ortaya çıkıyor. Bu ticari planlar donanım özelliklerinden çok daha ilgi çekici.

Apple müzik şirketleriyle yeni iTunes özellikleri için bir arada çalışıyor. Apple'ın, EMI, SonyMusic, Warner Music ve Universal Music Group ile birlikte Cocktail kod isimli bir proje üzerinde çalıştığı aktarılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Fiyatı Türkiye'de uçuk olacaktır, ama ne yapalım

iphone oyunları oynanabilecek mi

tam bi apple karsitiyim fiyat bazinda ama param olsa bu tableti essiz goruyorum daha once tush takimi olmayan tablet bi pc gormedim varsa bilgilendirin bu tek kelime ile mukemmel

iphone işletim sistemi olması güzel iphone daki o listeyi aşağı indirip kaldırmak bi parmak hareketiyle çok zevkli tablet bilgisayar üretip onu yaparlarsa müthiş olur kapış kapış gider tuzlu olur tabi ama tuzsuz da salata yenmez tuzluyarak yemek lazım:D

3 milyara satarlar..

yürü be apple kim tutar seni...

yeni bir laptop yerine bunu alabilirim tabi fiyatı cok ucuk olmazsa.

umarım çıkar çok güzel bir cihaza benziyor param olursa kesin alırım

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Apple tablet iTablet mi olur iBook mu?
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir