Sahada olan sahada kalmasın!

Logaritma Bilişim'in geliştirmiş olduğu akillisaha.com projesi ile halı sahalar akıllanıyor.

Sahada olan sahada kalmasın!

Logaritma Bilişim'in iki genç girişimcisi tarafından geliştirilip hayata geçirilen akillisaha.com projesi, erkeklerin tutkunu olduğu halı saha maçlarını farklı bir boyuta taşıyor. Futbol severlerin en büyük eğlencesi halı saha maçlarında; yaşanılan pozisyonlar, atılan ya da kaçırılan goller artık akillisaha.com sitesinden izlenebilecek.  

Bu gölü herkes görmeli

Top analizi temelinde geliştirilen sistem halı sahalarda oynadığınız maçı kayıt altına alarak önemli pozisyonları ve golleri maç sonunda izlemenizi sağlıyor. Özel üretim kameralar sayesinde maç boyunca kayıt ve takip yapan yazılım, maç sonunda otomatik olarak topa vuruş analizlerini kapsayan algoritmalar sayesinde bir özet hazırlıyor. Halı sahalara kurulan sistem iki kamera ve bulut teknolojisinin yanında özel bir yazılımdan oluşuyor. Top hareketlerini analiz eden bu yazılım sayesinde kayıt edilen ve algoritmalara göre maçın kısa bir özetini çıkartan sistem sayesinde maç sonunda gollerinizi ve önemli pozisyonları izleyebiliyorsunuz.

Oyna, izle, paylaş

Oyuncuların maç bitiminden itibaren en geç 24 saat içinde izleyebileceği bu özette siz de attığınız golleri akillisaha.com sitesinden takip edebilir, sosyal medyada paylaşıp çevrenize yeteneğinizi gösterebilir ya da eğlendiğiniz saatlerin birer anı olarak saklanmasını sağlayabilirsiniz. Keyifli geçen karşılaşma sonunda oyun sırasında yaşanan önemli pozisyonları izleyebilir, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Türkiye'de şimdilik 24 aktif akıllı saha bulunuyor. Siz de size en yakın akıllı sahayı akillisaha.com sitesinde bulun, herkese yeteneklerinizi izletin.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

her halt istanbula zaten türkiyede baska sehir yok!

Yalnız bu saha cidden efsane şirketin aboneliği var ve burada oynuyoruz soyunma odaları alttan ısıtmalı , duşta şampuanına kadar var , havlu hizmeti mevcut , sauna mevcut , Bağcılar'da oynayıp ertesi hafta buraya gitmek sudan çıkmış balığa çevirmişti beni :)

hangi şehirlerde var...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir