Samsung, 2012 vizyonunu açıkladı!

Samsung, İstanbul'da düzenlenen bu dev etkinlikte 2012 vizyonunu ortaya çıkardı!

Samsung Electronics, bugün İstanbul'da gerçekleştirdiği ve Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgese'sinde faaliyet gösterdiği tüm ülkelerden uluslararası konukların katıldığı Samsung Forum etkinliğinde, farklı ve yeni ürün serilerini tanıttı. "Sınırları Zorlamak" felsefesini benimseyen şirket, bölgedeki pazarını büyütme stratejisini ve TV'lerden cep telefonlarına, tabletlerden dizüstü bilgisayarlara, fotoğraf makinelerinden, elektrikli ev aletlerine kadar birçok cihazın birbirine bağlanabilmesi ve içerik paylaşımı yapabilmesi için geliştirdiği teknolojileri aktardı.

Samsung Electronics Ortadoğu ve Kuzey Afrika Başkanı Kyung Tae Bae yaptığı açıklamada, "Tüketiciler günümüzde hiç olmadığı kadar dinamik bir yaşam tarzı sürüyor. Bu yaşam tarzı beraberinde yaşamı zenginleştirici teknolojiye olan gereksinimi de getiriyor. Biz de buna paralel olarak yeni ürün yeniliklerimiz, araştırma ve geliştirmeye yönelik sürdürdüğümüz yatırımlarımız ve Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde yürüttüğümüz kurumsal ve sosyal sorumluluk projelerimiz ile tüm bu gereksinimlerine karşılık vereceğiz." dedi.

2011 senesinde Samsung Electronics'in satış gelirleri rekor seviyeye ulaştı ve 143 milyar USD olarak açıklandı. Ekonomideki dalgalanmalara rağmen şirket sadece Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde %44 oranında büyüme kaydetti.

Tae Bae, sözlerine, "Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesi ile genel olarak dünyada büyüme stratejimizi, B2B'e ve bütüncül çözüm sağlayıcısı olmaya odaklanmak olarak belirledik." diye başladı, " Yerel çözümler sunan bir B2B ekibi kuracağız; taşınabilirlik, güvenlik, analitik ve veri gibi konulara yönelik ürünlerle bankacılık, sigorta, sağlık ve eğitim sektörlerini hedefleyeceğiz." diyerek son verdi.

Samsung aynı zamanda dünya çapında yürüttüğü kurumsal sosyal sorumluluk projesi "Samsung Hope for Children - Samsung Çocuklar için Umut" projesini de tanıttı. Proje Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki i 12 ülke tarafından da destekleniyor.

Samsung Smart TV: Üstün kalite ve içerik

Samsung 2012'de müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için ev eğlencesinin sınırlarını zorluyor. Şirket 2012 ürün yeniliklerini üç ana grup üzerinden açıkladı: Akıllı Etkileşim, Akıllı İçerik ve Akıllı Gelişim. Daha fazla içerik sunan yeni ürün serileri, daha akıllı ara yüz, kumandasız kontrol ve iyi bir resim kalitesi ile çarpıcı bir tasarıma sahip.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

samsung ballandıra ballandıra anlatır tam tuttuğunuzun bal olduğunu sanıp parmağınızı yalamaya kalktığınızda acı bir tattan dolayı yoğun bir öksürükle boğulmayla karşı karşıya gelirsiniz arıdından o ürünü gördükçe içinizde büyüyen pişmanlıkla kahrolursunuz samsung işte budur

Kim ne derse desin, Samsung aldı yürüdü ve çok sağlam bir imaja sahip. Eskidendi o Sony, Philips vs..

Samsung beyaz eşyadan tutun telefona kadar her türlü elektornik ürün üreten bir firma ve hemen hepsinde çok başarılılar...Samsungu eleştirirken bunu düşünmek gerekir...Bazı markalar teknolojisiyle degil ismiyle satış yapıyor böyle olmasaydı Samsung satışlarını dahada artırırdı kesinlikle...

Hehe Güzel diyorsunuz da şu bada işletim sistemine sahip çıkın önce daha bada 2 gelecek.

Gururluyum ve sevinçliyim; çünkü Navibot'un yaratıcısı da benim.

Fikrime hayat verdiğin için bravo, Samsung!

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Samsung, 2012 vizyonunu açıkladı!
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir