Samsung, 7 inç'lik bir tablet mi tanıtacak?

İnternette dolaşan bu hız testi sonuçları, Samsung'un gizemli bombalarından birini mi gösteriyor?

Samsung, yeni bir 7 inç'lik tablet mi satacak?

İnternette görünen hız testi sonuçlarına göre Samsung, Galaxy Tab 2 7.0 tabletini yenilemek üzere olabilir.

"Galaxy Note GT-N5100" adıyla görünen tablet, Exynos 4 Quad olarak bilinen 1.6GHz Exynos 4412 işlemciye sahip. Bu yüksek performanslı işlemciyi Galaxy Note 2'den de tanıyoruz. Cihazın 7 inç'lik mi, yoksa 10 inç'lik bir tablet mi olduğu kesin değil. Ancak Galaxy Note 10.1 ile aynı çözünürlüğe (1.280x800) sahip olduğunu dikkate alırsak, Samsung'un benzer bir tasarımla tekrar ortaya çıkmak istemeyeceğini tahmin edebiliriz. 

Test sonuçları, Android 4.1.2 ile çalışan cihazın mobil ağ ekipmanına da sahip olduğunu gösteriyor. GT-N5100'ün CES 2013'de göreceğimiz Samsung'lardan bir tanesi olma ihtimali var.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

ya nedir bu galaxy nereye baksak galaxy galaxy cılkını çıkardılar. beni yaşadığım galaximden soğuttunuzz imkan olsa gidecem yeter yaw. keşke Apple şu galaxy nin patentini alsaydı..

@Antiroid senin gözün apple dan başka bir şey görmez sandım.insanlık işte ..kaydırmazsan gözünü.. görmezsin..diyeceğim ama.. çaren yok herhalde içgüdüsel olarak daha iyi ve güzeli görünce bakıyor insan değil mi?

@Antiroid AYNEN KATILIYORUM

@27 Ara 2012 13:52 sağ ol kardeş

yaw bu samsung yakında 50 inç telefon ve tablet çıkarır millet alır sırtında taşır :D kimsede gıkını çıkarmaz..işte körü körüne bağlanmak buna denir. fanları sağolsun.

Her alanda liderlik isteyen bir samsung var.Malzeme kalitesini yüksek tuttuğu sürece apple şirketini tablet piyasasında da geçecektir.Tebrikler samsung.

ANTİROİD, HADDİNİ BİL OĞLUM!

@27 Ara 2012 10:39 burada klavye delikanlılığı yapma uslubuna dikkat et. sende galaxy sendromu var heralde.

@Antiroid Sende iphone sendromu varken kimse birşey demiyor... ,Sürekli bi karalama peşinde öyle sarhoş kedi misali oradan oraya kendini vurup duruyorsun.

@Alaca hayırdır sana ne oluyor dostum

bazen samsung isin cilkini cikariyor... Galaxynin de iyi yönleri var Iphonun da...Ikisinide kullaniyorum cünkü. Ama rekabet rekabet de bir yere kadar. Tadinda birakmak lazim.. Ayrica Apple gayet rahat bu konuda. Samsungun ileri teknolojiyi pek tetikledigini zannetmiyorum. Apple in stratejisi gayet basarili oluyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir