Samsung, akıllı telefon eğitimi veriyor

Samsung, Uzaktan Bağlantı Desteği ve Samsung Akıllı Telefon Eğitimi ile müşterilerine hizmet sunuyor

Samsung, akıllı telefon eğitimi veriyor

Samsung, akıllı telefon ve tabletleri konusunda müşteri eğitimlerine interaktif olarak ve online mecrada kesintisiz olarak devam ediyor. "Samsung Uzaktan Bağlantı Desteği" ve "Samsung Akıllı Telefon Eğitimi" adı altında sunulan bu eğitimlerle, Samsung müşterileri; ister televizyonları ister akıllı telefonları hakkında detaylı bilgiye diledikleri an erişebilme fırsatı elde ediyor.

Samsung tüketicileri; sahip oldukları cihaz modeline  özel sunulan akıllı telefon eğitimini Samsung Türkiye Facebook sayfası üzerinden alabildikleri gibi, bulundukları ilde de eğitim talep edebiliyor ya da mevcut takvime bağlı olarak eğitime dahil olabiliyor.

Galaxy S5 eğitimi cebinizde!

Samsung Uzaktan Bağlantı Desteğinden yararlanarak Samsung Galaxy 5'in kamera modları, yeni S Health'in özellikleri (Adımsayar, Egzersiz, Kalp Hızı Ölçer), ve yüksek güvenlik modları hakkında bilgi alabilen Samsung müşterileri; mobil cihazlarına ya da televizyonlarına ilişkin eğitime ek olarak istedikleri zaman interaktif destek alabiliyor.

Her Samsung akıllı telefon ve tablete göre içeriği ve konuları değişen İnteraktif Eğitim,  tüm Samsung modelleri için ücretsiz sunuluyor. Samsung müşterisi, ürünü satın alırken bayiye veya sonrasında çağrı merkezi temsilcisine ad, soyad, telefon numarası ve cihaz modelini bilgilerini ilettikten sonra istediği an bu eğitimden yararlanma hakkını elde ediyor. Samsung tüketicileri, karşılaştıkları zorlukları aşmak ya da sorularına yanıt bulmak üzere 444 77 11'i arayarak İnteraktif Eğitim ya da Uzaktan Eğitim talep edebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz