Samsung Apple ile dalga geçiyor!

iPhone 4 ile dalga geçenler kervanına Samsung da katıldı: İşte Samsung'un "mesaj gönderen" afişi...

  • Ali Güngör
Samsung reklamı iPhone 4 ile alay ediyor
L'ler sinyal barı şeklinde

Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı cep telefonu Galaxy S inanılmaz bir ilgi görüyor.

Samsung reklamlarından birinde ise Apple'ın iPhone sinyal sorunlarıyla açıkça dalga geçtiği görülebiliyor.

Hello yani alo-merhaba sözcüğünün L harfleri sinyal barları şeklinde tasarlanan afiş "Bu cep telefonunda sinyal güçlüdür" mesajı veriyor.

Çeşitli incelemelerde çok yüksek notlar alan ve bugüne kadar Samsung'un geliştirdiği en iyi cep telefonu olarak görülen bu model, iPhone 4'ten vazgeçen pek çok akıllı cep telefonu müşterisinin tercihi olmak istiyor. Bu ilanın Apple'dan nasıl tepki alacağı ise merakla bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

Samsung her zaman I-Phoneden iyidir!

apple ile dalga geçmek için kendi ürettiği telefonların daha güzel olmasını beklerdik ama ne yazıkki böyle bişey yok... samsung telefonların ucuz olması için her türlü donanımı en kötüsünden yaparsa böyle devam eder... bakalım gerçekten de güçlü sinyal alabiliyormuymuş

samsung sonuçta ne olcaktı...

samsung'un sinyal sorunu yok mu sanki?

şu aletg Türkiyeye bi gelse direk alcam ya

ben steve olsaydım "böle uyduruk çeken bir telefonun böle satmsı zaten sizinle dalga geömektir" fln dersim yny

güzel dalga olmuş:D

Bence çok iyi bir kapak olmuş akıllıca bir pankart :)

:)
Kanada da satışa sunuldugu 1. gün iPhone 4 tükendi.
:)

:)
Kanada da satışa sunuldugu 1. gün iPhone 4 tükendi.
:)

Samsung madem dalga geçicek kadar iyi ve özgün, neden en el üstünde tuttuğu telefonu iPhone çakması bir görüntüye sahip?

Apple'ın sadece sinyal sorunu var. Peki ya samsung'un? Biri de kalkıp samsung telefonların her ayrı sorunu için bir reklam ilanında dalga geçmeye kalksa tüm reklam billboardlarını tek tek doldururdu heralde.
Samsun Mobile, dandikliğini kullanan bilir.

istedikleri kadar dalga geçsinler, neticeye baklır, iphone 4 yok satıyor, hatta yok, kalmadı ;)

satışın yüksek olması sadece satıcılar için anlam ifade eder, alıcılar için değil. alıcılar firma satışlarıyla övünüyorsa, bu grubun henüz 2. öğretim düzeyine gelmemiş olduğunu anlarız

Samsung ile apple karşılaştırılırmı ya geçin 100 TL lik çin kökenli cihazlarda bile böyle sorunlar yok 2 yıllık bi iphone a mı güvenilir zaten tezim doğrulandı birde alanlarla dalga geçiyorlar siz hâlâ alıyorsunuz iphone güldürmeyin beni de :) e250 bile mms atıyor du o zaman hatırlayın :)

Arkadas'lar bende bir iphone'cu olarak samsung s i9000 aldim gerçekten herseyiyle çok üstün bir telefon ama iphone kullanan bir kisi ne yalan söyleyim bagimli oluyor 2 telefonunda herseyiyle mükemmel oldugunu söyleye bilirim gerisi bir seçim.

Yaşım 25, Hayatım boyunca SAMSUNG kullandım... i900 omnia almıştım.. Nefret ettim ve bundan sonra samsung almayacam demiştim.. Şimdi LG BL40 choc.. kullanıyorum. İphone zaten kullanmam. İnternetten indirdiğin video ları doğru düzgün çalıştırmayan telefonlarla işim olmaz.
Yani İphone la işim olmaz, 3 yaşındaki çocuğun bile İphonu var yani o kadar düşmüş artık... SAMSUNG u kullanamayıpta yok şöyle yok böyle demekle olmuyor Önce kullanmasını öğrencen sonra SAMSUNG a laf söyleyecen.. İ900 sorunluydu ama İ9000 deil fark burda... Kullanmayan hiç konuşmasın lütfen..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play