Samsung cebiniz KitKat'a yükselecek mi?

İnternete sızan yeni bilgiler, hangi Samsung'ların Android 4.4'e yükseleceğini ortaya koyuyor!

Samsung cebiniz KitKat'a yükselecek mi?

Android 4.4 KitKat güncellemesini alacak Galaxy cepler, ortaya çıkan bir Samsung belgesinde göründü.

Sammobile'ın eline geçen Samsung'un KNOX güvenlik paketi belgesinde hangi ceplerin Android 4.4 KitKat güncellemesini alacağı açıkça görünüyor. Belgeye göre Galaxy Mega ve Galaxy S4 mini, Android 4.4'e yükseltildikten sonra KNOX yüklenmiş olacak gelecek. Bu ise Galaxy S4 mini, Galaxy Mega 6.3 ve Galaxy Mega 5.8'in KitKat'a yükseltileceği anlamına geliyor.

Belgede Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 gibi en üst seviye ceplerin adı geçmese de, orta seviye ceplerin 4.3'e güncellenmesi, bu ceplerin de güncelleneceğini garantiliyor. Samsung'dan bir yetkili, daha önce Galaxy S3 ve Galaxy Note 2'nin de Android 4.4'e güncelleneceğini doğrulamıştı.

Görünen o ki 2014'de Samsung'un piyasada Android 4.4 KitKat'la çalışan birçok cebi bulunacak. Sammobile'a göre sözkonusu cepler, Android 4.4'e yükseltildikten sonra KNOX ile ön-yüklü olarak gelecekler.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 28 Yorum

htc one için bilgi var mı?

cok kotu olmus

Anca 7 ay sonra yayınlarlar güncellemeleri. Samsung güncelleme konusunda çok yavaş.

daha 4.3 gelmediki

kit kat ne la?

@11 Eki 2013 13:17 nestle sponsor olmuş kullananlara bir paket çikolata verecekmiş :)

Custom rom yükleriz.

çok iyi. iyi ki S3 almışım dedirten hareketler :)

nexus cihaz almamanın yan etkileri

htc one'a kesin gelir samsungdan önce geliyor güncellemeler. (note II kullanıcısıyım))

Androidçiler yine kafayı yiyecekler bize niye yok abi :( :( :D yahu bırakın şu dandik Androidi. IOS & WP8 alın rahat edin.

@11 Eki 2013 15:52 HAKLISIN KARDEŞ..SAMSUNG VE DİĞERLERİNDEN BIKTIK...RAM ŞU KADAR KALDI..RAM BİTTİ..RAM..RAM..RAM..NE BU YA ..RAMLARDAN BIKTIK..AMAN RAM BİTMESİN DİYE PROG..İPTAL EDİYORUZ. APPLE VE WİNDOWS 1520, W.8,İ ALACAĞIZ. SAMSUNGUN VE ANDOİDİN İLLETİNDEN VE YALANLARINDANDA KURTULACAĞIZ.. SELAM VE SEVGİLERİMİZLE. LEYLA VE ARKADAŞLARI..

ios7 ye gelin uğraşmayın bu boş işlerle

@11 Eki 2013 16:40 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, HAKLISIN KARDEŞ.. BARİ APPLE,DE BÜYÜKBOY 5.8...VEYA 6 İNÇ TLF.YAPSIN. BİRAZ UCUZ SATSIN..ARKASINDA DURSUN..KAYPAK VE YALANCI SAMSUNG GİBİ YAPMASIN..SAMSUNG,U EKMEĞE MUHTAÇ EDER. VEYA WİNDOWS,TA AYNI.. BUNDAN SONRA ANDOİD,İ VE MİLLETİ KULLANAN TELF..ÜRETİCİLERİNİ ANTARTİKA,DA PENGUENLERİN YANINA GÖNDERDİK.VEYA KARA TOPRAĞA GÖMDÜK.. ............. YA 1520 VEYA APPLE...(BÜYÜK BOY ÇIKARIR,,FİYATINI NORMAL YAPARSA) !!? YAPMAZSA WİN 1520 W8...ALIRIZ. 22.10.2014 DE WİN 1520 PİYASADA... HOŞUMUZA GİDERSE PİL YAPISI İYİ VE ÖZELLİKLERİ GELİŞMİŞ İSE PARAMIZI ONA VERİRİZ. sevda ve leyla..

s3 ün ram i 1 gb orda 2 yazıyo yanlış

@11 Eki 2013 17:13 amerika versiyonunda iki gb ram vardı.

@11 Eki 2013 17:13 note 2' nin de 1.5 gb sadece yükseltme için yüksek gösterilmiş o da yüksek performans için ilerde kitkat yine kasacak androidin kasıntılı çalışma nedeni de bu işte sistem yüksek gözüküyor biraz zorlayınca kasmaya başlıyor linux ve diğer kapalı kaynak kodlu(windows-apple) yazılımların desteklenme nedeni de bu

@11 Eki 2013 17:13 s3 ün çift çekirdekli 2 gb ramli versiyonuna sanırım gelecek

CM mod çıkartır samsungtan önce...

Galaxy s2 de de ben aylarca beklemiştim . Gelir gelir 20 ay sonra gelir ...

kitkat nedir ya böyle çocuksu isimmi konur işletim sistemine zuhaahahah :DDD

@12 Eki 2013 08:48 Alfabetik sırayla tatlı isimleri koyuyorlar.

@12 Eki 2013 08:48 hepsi tatlı ismi haberin varmı froyo, gingerbread, ice cream sandvic, jelly bean.

BİZDE YA ACER VEYA PERCBACH MI NE ? NOTE 3,E RAKİP..ONDAN ALIRIZ..ONDA DA KALEM VARMIŞ.. NOTE 3,DEN DAHA İYİYMİŞ.. EY MİLLET SAMSUNG ALMAYIN... APPLE BİR YILDA BİR TELEFON ÇIKARIYOR..SAMSUNG AYDA 1 TELEFON ÇIKARIYOR..İNSANLARI ALDATIYOR..HİÇ BİR ÖZELLİK YOK. NOTE3,Ü MEDİA MARKET,TE İNCELEDİK..O KADAR HAFİFKİ ÇOCUK PLASTİK TELEFONLARINA BENZİYOR.. TELEFO N DENİLDİĞİNDE KENDİSİNİ GÖSTERMELİ..BİRAZDA AĞIR OLMALI..NE YA ..KUŞ YAVRUSU GİBİ. VE NOTE 1 VE 2 DE OLAN ÖZELLİKLER AYNI..SAADECE AZICIK 10 SANİYELİK BİR HIZ FARKI VAR. KALEMDE ALDATICI..NOTE 1,DE NE VARSA,,NOTE 2 VE 3 DE DE HEMEN HEMEN AYNISI VAR..BASİT DEĞİŞİMLER.. UYGULAMA LİSTELERİNİ BÖLÜMLERE AYIRMIŞ.. KALAS SAMSUNG....ULAN TERECİYE TERE Mİ SATIYORSUN.. G İT BE..SAMSUNG SİZDEN MİLLET NEFRET ETMEYE BAŞLADI. .............. APPLE..6 İNÇLİK BİR TELEFON ÇIKAR..BİRAZDA HACI BABA GİBİ PAHALI OLMASIN..SAMSUNG,U EZERSİN ..KAFASI ÇALIŞMIYOR BU APPLE,NİN....MİLLET BÜYÜK İSTİYOR..BUYUK BOOOY. HALA APPLE 4 İNÇ,TE TAKILMIŞ KALMIŞ.. YAP ŞUNU 6 İNÇ..TEMİZ VE UZUN PİLLİ ..BAK BAKALIM SAMSUNG İNLER BE.İNLER..İNLEYEN NA ĞMELERİ SÖYLER.. SAMSUNGU,APPLE RAHATLIKLA AŞAR,GEÇER VE EZER..AMA TİM COOLER,Mİ NE ?? NATO MERMER NATO KAFA.. ÇALIŞMIYOR..ÇALIŞMIYOR..SAÇSIZ KA FASI..STEVE,NİN VASİYETİMİ VAR.NE ? STEVE DE ÖYLE BİR VASİYET ETMİŞ İSE..ONUN YÜZÜNDEN APPLE 428 MİLYON DOLAR BORSA,DA KAYBETTİ.. .............. APPLE BUYÜK BOY VE İNCE VE KİBAR VE NARİN VE HASSAS BİR TELE FON YAP..2.BİNDEN AŞAĞI OLSUN..SAMSUNG İFLAS EDER.. BEKLİYORUZ.

@12 Eki 2013 09:57 Bu neyin kafası arkadaş? Paran yok diye note3 alamayınca mı sinirlendin? :) Telefonun neresi oyuncak gibi? Neresi hafif? Senin incelediğin telefonlarda batarya yok. Direkt kablo ile bağlı. Bilmeden konuşuyorsun. Birde azıcık(!) "10 saniyelik hız farkı var" diye bir şey söylemişsin ki evlere şenlik. Arkadaş 10 saniye az bir zaman mı? Dalga mı geçiyorsun? Birde konudan konuya öyle bir zıplamışsın ki... Yazık be... Ne garip zihniyet...

@12 Eki 2013 09:57 O zaman hepsini toplayalım bi telefon yapsınlar ölene kadar kullanalım... Her şirketin kendi belirlediği bi politikası var. Sen nedersen de hepsi para kazanmaya çalışıyo.

Belgede s4'un ismi gecmiyor muymus? Belgedeki GS4, Galaxy S4 anlamina geliyor. Tabii editorlerin buyuk bolumu olarak arastirmadan ve bilmeden haber yazmaniz bizce cok normal. (!)

@26 Eki 2013 21:16 Note 3 te knox zeten var. Yani knox gelcek diye 4.4 alacak çıkarımını yapamayız. Belkide o yüzen öyle yazmışlardır. Zaten note3 le s4 4.5 çıkarsa onuda kesin alır zaten

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir