Samsung'dan 1 taşla 3 kuş!

Samsung, yeni reklamında üç büyük rakibini adeta sıraya dizdi, hepsine teker teker "salladı!"

Oynat Samsung, 3 rakip tablete birden salladı Samsung, yeni tablet reklamında iPad'i, Surface'i ve Kindle'ı adeta sıraya dizdi!

Samsung, yeni reklamında iPad, Surface ve Kindle tabletlere aynı anda saldırdı.

Firma son reklamında bir değil üç rakibini birden hedef alıyor. Reklamda ilk olarak Apple iPad'in iki işi aynı anda yapamamasından bahsediliyor ve ardından çoklu görevin altından başarıyla kalkan Samsung Galaxy Tab Pro 12.2 tablet gösteriliyor. Reklamın devamında iPad'in "ortalamanın altındaki" ekranı eleştiriliyor - bir iPad kullanıcısı, arkadaşına "Samsung'un beni iPad'imden daha iyi görünüyor çünkü daha çok pikseli var."

Sıra Microsoft'un Surface tabletine geldiğinde Windows 8'li bir tablet kullanan adamın arkadaşları, onunla dalga geçiyorlar. Utanç içindeki adamın karşısındaki kadın, ondan "laptop'unu" biraz çekmesini istiyor. Surface'li adam, cihazının bir tablet olduğunu söylese de arkadaşlarını pek ikna etmişe benzemiyor. Zira Surface tabletin bir pil istasyonu, klavyesi ve faresi var.

Son olarak Amazon'un Kindle tabletini gözüne kestiren Samsung, tabletin YouTube uygulamasını kullanamamasını eleştiriyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

Surface kısmında kendi ayağına sıkmış.

Ha ha saldır samsung bir numarasın kim ne derse desin

surface tabletle ilgili kısım microsoft reklamı gibi olmuş. laptop gibi kullanılıp istenildiğinde de tablet gibi kullanılabilmesi bir dezavantaj değil avantaj

Reklam iyimiş ama asla surface Pro ile yarışamaz

bu samsung un reklamları çok sıkıcı oluyor :p hitap ettiği yaş seviyesi 5-6 olur en fazla...

Simdi elmacilar gelip kasan samsung ne ise yarar der. Bi laf dolanmis zaten dillerine; "rehbere bile gec girmek". Ben hic gormedim niyeyse o isi, gidip 150 200tlye almissiniz dandik bi Galaxy, sonra neden rehbere gec giriyor. Note2'm var ve ben daha hicbi kasma gecikme vs. gormedim.

@23 Mar 2014 21:29 Herkeste geç giriyor rehbere bi sende hızlı giriyor tabi rehberi arkada açık bırakırsan ve ram i temizlemezsen hiç arkada çalıştığı için sadece GEÇİŞ yaparsın açmış olmazsın. Tüm uygulamalrı kapatıp rehberi açarsanız görürsünüz ne kadar sürede açıldığını.

@23 Mar 2014 21:29 s4 üm vardı telefona arama yapma ekranına gelmek 5 saniye sürüyordu sen anla ne kadar kasıldığını sattim 4 te 1 fiyatına discovery aldım tık yok saat gibi çalışıyor samsung gitsin buzdolabı çamaşır makinası yapsın

Kotu olmus samsung sen yapma bu reklam isinde en iyi microsoft ve nokia

surface umurumda değil ama lumia 2520ye kolay kolay sallayamaz orası kesin umarın microsoftta bunu anlar ve lumia serisine daha çok kaynak ayırır

Reklamı yapanların yaşı kaç ya tableti var diye dalga geçilirmi yada deki laptop. İlk okulda 4 goz demek gibi birşey olmuş...

evet hepsinin yapabildiklerini toplamış ama hepsinin toplamından fazla kasıyor

İpadin ekranına ortalama altı diyen ezik samsung zamanında onun %1i kadar piksel yoktu telefonlarında ne çabuk unuttun o rezilliklerini..

Kasmıyor diyen arkadaşlar kendinizi kandırmayın arkadaşımda galaxy s3 var iphone 4ümden daha fazla kasıyor.

2520 bambaşka bişey yaaa

Video oynatıcınız berbat bişey

üçün biri yani?....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir