Samsung'dan 24 Ekim sürprizi!

Samsung, 24 Ekim için davetiyeleri dağıtmaya başladı! Peki bu tarihte Samsung'dan ne beklemeliyiz?

Samsung'dan 24 Ekim sürprizi!

Eğer 25 Ekim'de ne olacak diye sorsaydık, hepiniz Windows 8'in çıkışı cevabını verirdiniz. Ama Samsung, 1 gün öncesi için, yani 24 Ekim için özel bir şeyler planlıyor. En azından basına gönderdiği davetiyeler böyle diyor.

Bir Stylus resmi ve altında yazan "Bir sonraki büyük şey burada" cümlesinden oluşan davetiyenin altında ne gizli, şimdilik kimse tam olarak bilemiyor. Ama tahminler, Samsung'un, Windows 8'den 1 gün önce Windows 8'li tabletlerini tanıtacağı yönünde birleşiyor. Bilindiği gibi Samsung, Ağustos ayında, ATIV markası altında Windows 8'li tabletler üreteceğini zaten açıklamıştı.

Kısacası Samsung'un yeni bombasının ne olacağını şimdilik kimse bilmiyor. Neyse ki bu sır perdesinin kalkması için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bu kafa yapısıyla 24 ekimde büyük ihtimalle tasfiye kararı alırlar :)

@03 Eki 2012 20:06 seni tasfiye etmesinler alık Apple fanboyu mal... yeni tablet tanıtılacaktır... kalem ona işaret ediyor...

tabi samsun 4 sefer arıza yapan ürünü mahkeme kararına rağmen parasını ödemeyen ancak avukat ve haciz davası sonucunda tıpış tıpış ödeme yapan firma avukat tanıdığı olan herkese tavsiye ederim alın kullanın

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play