Samsung'dan 4 yeni Omnia cep!

Omnia II, OmniaPRO ve OmniaLITE... İşte Samsung'un yepyeni cep bombaları...

Samsung'dan 4 yeni akıllı telefon!

Yeni seri, Omnia II (I8000), OmniaPRO serisi (OmniaPRO B7610, OmniaPRO B7320) ve OmniaLITE (B7300) modellerinden oluşuyor. En yeni ve en güçlü teknolojiler ile tasarlanan telefonlar, Samsung'un akıllı telefon pazarındaki liderliğini güçlendirecek.

Yeni Omnia serisi akıllı telefonlar, Samsung'un bu alandaki amiral gemisi modeli Omnia'nın ulaştığı başarının ardından geldi. Açık işletim sistemine sahip ilk Omnia modeli de geçtiğimiz yıl CommunicaAsia Fuarı'nda tanıtılmıştı.

Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonlara sahip yeni Omnia serisi ile Samsung, eğlence, iş ya da daha temel ihtiyaçları olan farklı kullanıcı segmentlerine yönelik ayrı modeller sunuyor.

"Hepsi Bir Arada"nın yeni tanımı: Omnia II (I8000)
I8000 Omnia II, Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile gelişmiş multimedia deneyimi isteyen kullanıcılara hitap ediyor. 3.7 inç ile dünyanın en büyük AMOLED ekranına sahip olan I8000 Omnia II, WVGA çözünürlüğü ile, gün ışığında da benzersiz bir netlik sunuyor.

Daha büyük ikonlar ve kullanımı kolay yapısı ile I8000 Omnia II, aynı zamanda dokunmatik kullanım için özel olarak geliştirilmiş bir kullanıcı ara yüzüne sahip. Yenilikçi TouchWiz 2.0 kullanıcı arayüzü ve üç boyutlu efektler, multimedya ve birden fazla uygulama ile çalışmayı daha da keyifli hale getiriyor.

Geliştirilmiş ekran ve kullanıcı arayüzü ile I8000 Omnia II, zengin multimedya fonksiyonlarının kullanımını benzersiz bir mobil deneyime dönüştürüyor. DVD kalitesinde (480 p) video kayıt ve oynatma, kolay Internet tarama ve interaktif üç boyutlu oyunlar, bu keyifli deneyimin yalnızca bir parçası. I8000 Omnia II, kullanıcıların içeriklere erişimleri ve indirmeleri için de benzersiz HSUPA 5.76Mbps, HSDPA 7.2Mbps ve Wi-Fi erişimi sunuyor. Ayrıca I8000 Omnia II , 32GB'a yükseltilebilen hafızası ile de kullanıcılara bütün favori içeriklerini depolama olanağı sağlıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bunları almaya cek defteriyle gideceksin...cok paradır bunlar sımdı...dusmesi gerek ...cok pahalı cihazlar...tr de...western88

capacitive ekransiz ve multitouch siz olarak tarihin tozlu raflarinda yerlerini alirlar hepsi ,hadi multitouch i gectim ,neden ısrarla capacitive ekran kullanmamakta diretiyorlar ilginc

Uygun bi fiyattan piyasaya sürülmezse bu bombalar samsung'un elinde patlar..

Pixon kullanmış biri olarak kesinlikle TouchWiz kullanışlı bir arayüz değil diyebilirim.Arayüz konusunda samsung ne yazık ki geride.Widgetler çok sınırlı ve pek kullanışlı değiller.Pixondaki sistem genel olarakte kullanıcı dostu bir sistem değildi umarım bunlar biraz daha düzeltilmiştir yoksa samsung piyasadaki yerini boş yere sarsmış olur...

cep telefonuna 300 TL'den fazla para verilmesi gereksiz geliyor bana

480p dvd mi, sakin sd ya da 720p dvd olmasin!

multitouch windows mobile 7 ye kadar desteklenen birşey değil wm de o yüzden kullanmaları mümkün değil. touchwiz çok iyi değildi fakat zaten windows mobile 6.5 in arayüzü bunu kurtarıyor gayet başarılı, şu anda kendi omniamda kullanıyorum. ve bildiğim kadarıyla da capacitive ekran desteği yok yine windowsta çünkü HTC gibi bir dev de basınca duyarlı ekran kullanıyor en iyi modellerinde

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir