Samsung'dan 6 inç'lik bir cep geliyor!

Samsung'un 2013'ün ikinci yarısında tanıtıacağı iddia edilen bu cep, Galaxy Note 3 olabilir!

Samsung'dan 6 inç'lik bir cep geliyor!

7'inç'lik Galaxy Tab 3'ü henüz tanıtan Samsung, iddialara göre 2013'ün ikinci yarısında 6 inç'lik bir "akıllı cep" ile karşımıza çıkmayı planlıyor.

Oled-display.net web sitesinin iddiasına göre Samsung, 6 inç'lik cebinde LCD ekran yerine AMOLED kullanacak. SamMobile ise 6.0'lık bu cebin Galaxy Note 3 olabileceğini söylüyor.

Sammobile, Galaxy Note 3'te kullanılacağı söylenen esnek OLED ekranların da toplu üretim için hazır olmadığını, dolayısıyla Note 3'ün esnek OLED ekrana sahip olmayacağını iddia ediyor. Siteye göre aynı durum LG için de geçerli ve LG de esnek ekranları üretime yetiştirememiş durumda.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Note 3'ten nefret ediyorum

Eziklik diz boyu ya ekranı büyütmek için büyütüyorlar hiç düşünmüyorlar acaba kullanışlı olur mu diye.. seneye de 7 inç yaparlar telefonu kulağınıza götürmeye utanırsınız (6 inç olduğunda bile utanmazsaniz tabi ..) klasik Samsung zekası ..

marka kalitesi burdan anlaşılır apple küçücük cihaza dünyayı sıgdırıyor , samsung inceltemiyor cihazı ekranı büyütme yoluyla genişleterek donanım yerleştiriyor millette sanıyorki ekran büyütmek bi teknoloji

grezi gitti huysuz sirin geldi

note 3 , o harfini çıkar nte 3, nte deki harf sayısını topla etti mi 3, sondaki 3 ile topla eder 6 ve 6 inchlik samsung galaxy note 3 hayırlı olsun

Büyüte büyüte bir hâl oldular. Bakalım ilerde telefon diye ne kullanacağız.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir