Samsung'dan Android'e dönüş!

Samsung, ter ettiği Android'e geri mi dönüyor? Bu sorunun cevabını öğrenmemize saatler kaldı!

Samsung Android Wear'lı bir cihaz tanıtabilir!

Samsung saatler sonra başlayacak olan Google I/O konferansında yeni Android Wear işletim sistemli akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor.

Google I/O konferansında yeni akıllı saat tanıtacak firma sadece Samsung değil, aynı zamanda LG ve Motorola'da kendi Android Wear işletim sistemli akıllı saatlerini tanıtacak.

Her ne kadar bu haber Samsung tarafından yalanlasa da, eğer Samsung Android Wear'lı bir akıllı saat tanıtırsa firma tüm stratejisini değiştirdi demek yanlış olmaz. Çünkü bildiğiniz üzere şirketin akıllı saati Gear 2, Android yerine Tizen işletim sistemiyle gelmişti. Aynı zamanda birinci nesil Gear saatler de, gelen güncellemeyle Tizen'e geçmişti.

Elde edilen rapora göre Samsung ve Google aynı zamanda Google I/O 2014 katılımcılarına yeni ürünlerini hediye edecek. LG'nin akıllı saatini 25 Haziran'da tanıtılacağı doğrulanmıştı, geçtiğimiz Cuma günü de LG G Watch'ın çok ayrıntılı bir resmi internete sızmıştı. Bakalım bu dedikodular gerçeğe dönüşecek mi...

Ömercan Çelikler

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Mecburlar birbirlerine

Samsung'un android'den vazgeçmesi çok iyi olur. Daha stabil bir yazılım geliştirmiş ise kendi farkını ortaya koyabilir.

bu kadar çabuk mu bırakacak tizeni? bada bile daha uzun sürmüştü

Teyzen e gecerse samsung kalmaz. LG tahta gecer.

Tizen çok iyi bir işletim sistemi giyilebilir teknolojide 3 4 gün pil ömrü sunuyor gear2 de. Akıllı bileklik te ise 1 hafta civarı.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir