Samsung'dan beklenmedik hareket!

Asla olmaz denilen oldu; Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S II konusunda bakın ne yaptı...

  • Gökay Özbudak
Samsung'dan beklenmedik hamle!
Android kullanıcıları bu durumdan oldukça hoşnut kalabilirler...

İşletim sistemlerinin kullanıcılar ve geliştiriciler tarafından değiştirilmesi, daha doğrusu modifiye edilmesi genellikle akıllı telefon üreticilerinin pek hoşuna gitmez. Ancak Samsung popüler bir Android moduna donanım desteği vererek bu yargıyı biraz olsun kırmış gibi görünüyor.

Android cihazlarını, istedikleri sürümü yüklemek için uygun hale getiren kullanıcıların çoğu akıllı telefonlarına CyanogenMod'u da kurdu. Samsung, cihazlar arasında iyi bir etkileşim sağlayabilmek için CyanogenMod kullanıcılarını da görmezden gelmedi ve CyanogenMod ekibine bir Samsung Galaxy S 2 göndererek, cihaza kendi sürümlerini kurabileceklerini belirtti.

Tabi bu Samsung'un CyanogenMod'u resmi olarak destekleyeceği anlamına gelmiyor ancak yine de olumlu bir yaklaşım olarak kayıt altına alınabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

android in parçalanma sesleri geliyor gibi :D

cyanogen modsuz android olur mu ya :)

apple tarafında telefonunu kurcalayana dava açan zihniyet, diğer tarafta ise yazılım geliştiricisine cihaz gönderimi. Samsung'a bravo

HTC gör bunları!

10 numara hareket. haclamak zorunda kalmayacağiz.

Galaxy s kullaniyorum onlarca farkli rom var cyanogen mod ve MIUI romlar gercekten cook iyi bravo samsung

Linux tabanlı android'in modifiye edilmemesi anormal olurdu. Samsung'da bu gerçeği görmüş ve destek vermiş. Tebrikler. Bence bu tarz girişimler firmalardan daha fazla destek görmeli ki android mükemmele daha yakın bir sistem olsun.

su cynogen birde Tr dil destegi eklese tadindan yenmez... adamlar androidi bastan yaziyorlar resmen... harika romlari var... tesekkurler samsung

samsung bu işi biliyor. bir telefon ne kadar geliştirilirse talebide o kadar artar...

Sanki onlarda Galaxy s2 yoktu :D

samsung bir kullanıcı olarak beni kazandı şu anda

Yalnız bu arada söylemeden geçmeyelim; cihaza ROM yüklemek hala yasak. ROM yüklediğiniz bir cihaz bozulursa garantiye götürmeniz halinde garanti kapsamında geçmiyor cihazınız. Kullanıcı sözleşmesinde de yazar bu, şahsen bu cihaza sahip olduğumdan biliyorum.

Ha kim takar orası ayrı.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost