Samsung'dan bir Galaxy daha...

Piyasadaki sayısız Galaxy cebe bir yenisi daha ekleniyor: İşte Samsung'un yeni canavarı...

Samsung'dan bir Galaxy daha...
O artık "Plus"...

Hüseyin Cem Köylü

Samsung, geçtiğimiz yıl çok konuşulan telefonu Galaxy Ace'in özelliklerini güncelleyerek ortaya çıkarttığı Galaxy Ace Plus'ı resmi olarak tanıttı. İlk Galaxy Ace Android 2.2, 800MHz işlemci ve 3,5 inç ekran sunuyordu. Galaxy Ace Plus ise Android 2.3, 1GHZ işlemci ve 3,65 inç ekran sunuyor. Fakat ekranın büyümesine rağmen çözünürlüğün aynı kalması, görüntünün netliğinde ufak bir kayba neden oluyor.

5 MP otofokus ve LED flaşlı kamera, Bluetooth 3.0, 512 MB RAM, 3 GB depolama ve microSD desteği de telefonun diğer özelliklerinden. Samsung'a özel TouchWiz arayüzü de cihaza artı katanlar arasında. "Modayı takip eden ve sosyal olan genç profesyonellere..." Samsung telefonun hitap ettiği kitleyi işte böyle açıklıyor.

İlk olarak Rusya'da bu ay piyasaya sürülecek olan telefon, Avrupa, Latin Amerika, Asya, Orta Doğu, Afrika ve Çin'de yılın kalan zamanlarında piyasaya sürülecek. Henüz resmi bir fiyat açıklanmadı fakat Galaxy Ace'in 600 TL civarlarında olduğunu göz önünde bulundurularak, fiyatının 600 TL'nin biraz üzerinde olması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Ne olacak böyle? Bol seçenekli bir dünya mı, yoksa robot çöplüğü mü bilemedim.

tutulmaz bence,nerdeyse galaxy s ile aynı

galaxyS in başına gelenleri biliyorsunuz değilmi .
ics4 gelmeyecek :(

Samsungun asıl kitlesi "tasarımdan anlamayan,Kopya ürün kullanmaktan utanmayan gençler." olmalı..

adamlar her kitleye hitap ediyorlar çok çeşit çıkarmalarının nedeni bu.. bende ace var, canavar gibi telefon.. yapamadığım şey yok gibi bişey. üstelik jailbrek root da yaptırmadım.. telefonda yok yok.. hele iphone 4 alıp facebook, whatsup tan başka bi halt kullanmayanlara tokat gibi telefon

samsung mu

ne sen sor nede ben söylüyüm

bu cihaza para vermek için özürlü olmak lazım bu ne ya saçmalık ve ötesi

Internete resimlere baktım bildiğin 3 gs tasarımı

Sen de yorum yaz