Samsung'dan bir Galaxy Note Pro daha!

Muhtemel bir iPad Pro'ya Galaxy Note Pro ile şimdiden cevap veren Samsung'dan bir sürpriz daha!

  • Ercan Uğurlu
Samsung'dan bir Galaxy Note Pro daha!

Samsung'un bugüne dek geliştirdiğien güçlü tablet olması beklenen Galaxy Note Pro, iki farklı boyutla gelecek gibi görünüyor. Hatırlayacak olursanız bu ay içinde ortaya çıkan Samsung'un Galaxy Note Pro'sunun 12.2 inç büyüklüğünde olacağından bahsetmiştik. Fakat şimdi ortaya yeni bir iddia daha çıktı. Buna göre Galaxy Note Pro, 10.1 inç boyutunda da gelecek.

Her ne kadar ekran boyutu küçük olacaksa da özellik bakımından büyük kardeşinden farkı olmayacak gibi görünen 10.1 inç'lik Galaxy Note Pro da 2.560 x 1.600 çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. 3 GB RAM ile desteklenen tablet, 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemciyle gelecek. 9500 mAh bataryası ile uzun saatler rahatlıkla kullanılması amaçlanan tabletin işletim sistemi elbette Android 4.4 KitKat olacak. Bunun yanında tabletin ağırlığının ise 750 gram olacağı belirtiliyor.

Elbette bunların hepsi şimdilik söylentiden öteye geçemiyor. Galaxy Note Pro'nun CES 2014'te veya MWC 2014'te tanıtılmasını bekliyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

çakma plastik hırsızlığıyla cevap vermek bu olsa gerek.... kara komedi....

@25 Ara 2013 19:18 O Plastik dediğin düştüğünde kırılmıyor ama :)

750 gr tablet kolay kolay yapmaz Samsung. Yapsa bile kimse almaz. O ne be öyle?

Samsung u sevmem ama özellikleri iyi olmuş.

hem plastik olsun hem nerdeyse 1 kilo olsun apple'ı sevmem ama tablet işinde en iyisini yaptı .

Samsung'dan bir Galaxy Note Pro daha! yani Samsung'dan bir plastik daha!

ipad air daha iyi

bizim note 4.1.2.den öteye gidemedi..güncelleme vermedi..MARAZLI SAMSUNG. NE YAPMAK GEREKİR.. ÇARE VARMI? YORUMCU KARDEŞLER.. NOTE 1 KULLANAN VARMI ARANIZDA.. ROD ATMAYA GEREK VARMI? YOKSA 4.1.2,DE TAKILIP KALDIK. lütfen yardımcı olursanızsa bizde başkalarına NOTE 1 kullananlara yardımcı olacağız.. ARTIK SAMSUNG almayacağız. bilgilerinizi bekliyoruz. SEVDA VE NİL..HALE,,NUR..BİZLER NOTE 1 KULLANIYORUZ selamlar

CHİP DERGİSİ YETKİLİSİNE. NOTE 1.İÇİNDE iphone 2 kulanan yolları belirtmişsiniz.DE ÖNERİLERİNİZ VARMI? NOTE 1 4.1.2 DE TAKILIP KALDI..ROD ATMAKTA BİLMİYORUZ. LÜTFEN YARDIM EDİNİZ. NE YAPMAK GEREKİR.. HALE VE NUR..VE ARKADAŞLARI. bu konu hakkındaki MAKALENİZİN YORUMLAR BÖLÜMÜNDE BİZLERE BİR CEVAP VERİNİZ. .not. .rood ve rom atmak bilmiyoruz..ne yapmalıyız. her gece mutlaka CHİP,i okuyoruz.inceliyoruz..bilginize.. selamlar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost