Samsung'dan "en dayanıklı" cep telefonu

Cep telefonlarında daha çok tasarım ve işlevselliğe önem veren Samsung, artık fazlasını istiyor...

  • Ümit Öncel
Samsung'dan "en dayanıklı" cep telefonu
İşte Samsung'un yeni, dayanıklı telefonu...

Cep telefonu piyasasında artan çeşitlilik, farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurarak geliştirilmiş özel telefonları üretilmesine de yol açıyor. Bu özel telefon sınıflarından biri olan dayanıklı cep telefonları, kendine özel bir pazar oluşturmuş durumda. Ve karlılığı giderek artan bu pazarda yer sahibi olmak isteyen Samsung da, ceplerinde dayanıklılığa önem veren kullanıcılar için ilk ürününü piyasaya çıkarttı.

Solid Extreme adlı yeni Samsung cep telefonu, dayanıklılık konusunda oldukça başarılı. Toz ve suya karşı korumalı olan telefon, aynı zamanda ısıya karşı da oldukça dayanıklı. 2 metre yükseklikten düştüğünde bile zarar görmeyecek şekilde tasarlanan telefon, özellikle vaktini yollarda geçirenler düşünülerek hazırlanmış. 1.3 megapiksel kamera, MP3 ve video oynatıcının yanı sıra FM radyosu da bulunuyor. Sadece 103 gram olan telefon Bluetooth ve MicroSD desteğine de sahip.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

sen şarjından haber ver asıl önemli olan o.ne kadar dayanıklı şarjı.yaa.

Sadece bir tahmin ama eğer gerçekten sürekli yollarda olanlar için tasarlanmışsa şarjıda ona göre ayarlamışlardır heralde :)

n70 imle kapışamaz bile ne badireler atlattı yine canavar gibi:))

Sen de yorum yaz