Samsung'dan iPod'a cep şeklinde rakip

Samsung'dan iPod'a cep şeklinde rakip. Yeni telefonun özelliklerini sizler için inceledik.

Samsung'dan iPod'a cep şeklinde rakip
Samsung SGH-U900 Soul: Dokunmak serbest.

Samsung Seul'dan Soul modeli ile yeni bir hizmet anlayışı sunuyor: Kısa yol tuşlarına ilaveten cep telefonunuzu bir de dokunmatik olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayede iPod ekarte edilmiş mi oluyor?

Samsung'dan geleceğin modeli: Çok ince ve kaliteli görünümü dokunmatik yüzeyi ile birlikte oldukça güçlü bir etki bırakıyor. SGH-U900 donanım özellikleri açısından sadece bir kaç noktada eksik kalıyor: HSDPA(III Faz)' dan tutun da kabarık bir multimedya paketinden, steryo Bluetooth gibi pratik kullanım için geliştirilmiş tüm ayrıntılara kadar herşey düşünülmüş.

Gümüş renkli model günlük hayatta da uzun süre dayanıklılık gösteren pili ve kolay kullanımı ile oldukça kullanışlı. Ancak tüm bunlara rağmen Samsung Soul en iyiler listemizdeki en iyi 10 cep telefonu arasına girmeyi başaramadı. Testimiz size bunu sebebini de açıklayacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

ya öyle telefonlar çıkıyor ki yeni telefon alsam 2 gün sonra eski model oluyor yenisi çıkıyor :D

samsung u600 kullandım.Şunu anladım ki estetik telefonda hiçbir işe yaramıyor.
samsung'un tema desteği bile olmayan,en ufak uygulama yüklemek için bile telefonada saçma sapan şifreler yazmak zorunda olduğunuz saçma sapan java yazılımını geliştirmediği sürece bir daha asla kullanmam.

SAMSUNG D900İ KULLANIYORUM.NOKİA N91 GİBİ KOCAMAN BİR TELEFONDAN SONRA GECTİM ONA VE SAMSUNG'TAN ASLA BİR DAHA AYRILMAM.İNCE SADE VE DAYANIKLI BİR TELEFON TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILAR AYRICA 5MP HER İNSANA FAZLASI İLE YETER DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

telefonda bu özelliklere gerek yok ben sadece alo diyorum yeter diyorsanız alın 100 liraya bir telefon tamam müzik dinleyecem di.yosanız 20 liraya bir mp3 çalar fotoğraf çekecen diyorsanız 100 liraya bir makina alın kkurtulun bu ne ya hepsi içinde telefonlar hiç de değilse biraz profesyonel olsun...

ya bu u900 için ne diosunuz güsel bi telefona benziyo..bnde almaı düşünüom inş.de alırım da size soruorum (kullananlara) ne dersiniz güsel mi*?

u900 herkese tavsiye ederim harika bi telefon hoparlörü hariç tabi ama eerki sesi sorun etmiyorsanız harika bi telefon:)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir