Samsung'dan tüm katılanlara bedava Note 3!

Samsung, herkese bedava Galaxy Note 3 dağıtmaya hazırlanıyor! Ama biz, buna dahil değiliz...

Samsung'dan tüm katılanlara bedava Note 3!

En detaylı Galaxy Note 3 testi için tıklayın...

Samsung'un yakın zaman önce piyasaya çıkardığı Galaxy Note 3 phablet'leri Şubat ayında çok büyük bir reklam kampanyası görecek. Samsung bunun için, 2014 Kış Olimpiyat Oyunları'na katılacak her atlete bir Galaxy Note 3 hediye edeceğini açıkladı. Samsung ayrıca Rusya'da düzenlenecek oyunların sponsorları arasında da yer alıyor. Dolayısıyla oyunların her aşamasında yarış pistlerinde Samsung logosunu ve telefonlarını görmek sürpriz olmayacak.

Samsung llk defa böyle büyük bir hediye organizasyonu düzenlerken, atletlere hediye edilecek olan Galaxy Note 3 de, oyunların resmi akıllı telefonu olarak geçiyor.

Samsung ayrıca, olimpiyatlarda görevli yetkililerin ve seyircilerin kullanabilmesi için Samsung'un WOW uygulamasının özel bir sürümünü de çıkaracak. Yeni uygulamada yarışların sonuçları ve oyunların detaylarına dair olimpiyat heyetlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü bilgi bulunabilecek.

Seyirciler için hazırlanan versiyonda da yarışların tüm sonuçları ve oyunların zaman planı detaylıca yer alacak. Böylece seyirciler izleyecekleri yarışlar için önceden kolayca plan yapabilecek.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

heyecanlandırdın chip!

Biz halaa :D:D

resim note 2??

:( :( :( zaten olsa şaşarım

biz dahil degiliz derken bizim ulke ye vermiceklermi

Herkese varda bize yog mi

güncelleme rusyaya note 3 rusyaya kore-rusya arası ittifak mı oluştu 3. dünya savaşı başlayabilir mi acaba?

Atletlerin parası var zaten önemli olan biziz ve bizim ulkemiz guncelleme en son bize kazıklar hep bize ama biz en büyük samsung müşteri kitlesiyiz ne iş anlamadım

üstüne para verseler evime bile sokmam bunu...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir