Samsung'dan ücretsiz bir oyun!

Samsung'un kullanıcılara sunduğu bu ücretsiz oyun, bir de üzerine hediye kazandırıyor!

Samsung'dan ödüllü Facebook oyunu
Büyük görsel için tıklayın

Samsung Electronics, 'advergame'lerine bir yenisini daha ekledi. Yeni 2010 Intel® Core™ i5 İşlemcili Samsung R580 dizüstü bilgisayarın tanıtıldığı, Türkiye'nin ilk Online Board oyunu 'Mükemmeller Kulübü', kullanıcılarını hayali bir dünyaya davet ediyor.

www.mukemmellerkulubu.com adresinden Facebook'a yönlenen oyunda ve kulüpte her şey mükemmel. Bu mükemmel kulüp, Mendel genetik laboratuvarından, Shakespeare sahnesine, golf sahasından, stadyuma kadar pek çok yapıyı barındırıyor. Zar ve kartlarla oynanan oyunun amacı ise kulüp içerisindeki aktivitelere katılıp puan toplayarak, saygınlığı artırmak. Her şeyin mükemmel olduğu bu dünyada, yeni 2010 Intel® Core™ i5 İşlemcili Samsung R580, Mükemmeller Kulübü'nün resmi dizüstü bilgisayarı olarak konumlandırılmış.

Tam yedi ay boyunca Facebook'ta açık kalacak olan Mükemmeller Kulübü, saygınlığını artıran ve en çok Kulüp Puanı toplayan üyelerini her ay Samsung R580 dizüstü bilgisayar, Samsung N150 Netbook, Samsung White LED XL2370 Monitor ve 500 GB Samsung Harici Hard Disc ile ödüllendirecek.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

gt 330m olduğu müddetçe cacık olmaz bu makineden.

Gene gereksiz bir oyun başında insanları toplayıp reklam yapıyorlar.
bence samsung dizüstüler pek tutmaz.

Bir sürü üçkağıt dönüyor, oyun doğru çalışmıyor. Kazananlara değil kendi istediklerine veriyorlar ödülleri. Bu yüzden dava açıyorum Samsunga ve Intele.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play