Samsung'dan yeni bir cep telefonu daha: S5200

Samsung, tasarımıyla çok konuşulacak yeni telefonu S5200'ü resmi olarak tanıttı!

Samsung'dan yeni bir cep telefonu daha: S5200

Şık tasarımının ve parlak görüntüsünün yanında teknolojisi ile de dikkat çeken Samsung S5200 sadece 10,9mm inceliğinde olması ve artık kayan kapaklı tasarımı ile dikkat çekiyor. 2.2" boyutunda bir ekrana sahip olan Samsung S5200'da otofokus ve flaşlı 3.2 megapiksel kamera, FM Radyo, microSD harici hafıza kartı yuvası, Bluetooth 2.1 bağlantısı ve multimedya oynatıcısı da bulunuyor.

3.2 megapiksel kameraya sahip olan Samsung S5200 aynı zamanda yüz tanıma, gülümseme algılama ve panoramik çekim özelliklerine de sahip.

Multimedya oynatıcısı MP3, AMR, AAC, Windows media audio plus, MPEG4 ve H.264 video kliplerini oynatma özelliğine sahip olan Samsung S5200'da FM radyo RDS özelliği de yer alıyor. Müzik çaları Samsung'un DNSe ses teknolojisi ile geliştirilen Samsung S5200'ın, 8GB'a kadar yükseltilebilen hafızası cep telefonunun aynı zamanda bir müzik çalar olarak da rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlıyor.

Kişisel bilgilerin yönetimi gibi geleneksel fonksiyonların yanısıra, Samsung S5200'da bir web tarayıcı ve , "sahte arama" ve "SOS Mesajı" gibi acil durumlarda kullanılabilecek fonksiyonlar da bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bumu çok konuşulacak telefon samsung un telefonları hep birbirine benziyor

Haberi yapan arkadaşa söylüyorum bu telefon 1 aydır piyasada satılıyor.

Editörün notu: Altta basın bülteninden düzenlenmiştir diye belirtilmiştir.

Tasarımıyla çok konuşulacak telefon... Günümüzde fonksiyonellik ön planda. Tasarımda neymiş. Tasarıma para veren bilinçsiz tüketiciler azalıyor artık.

samsungda artık nokialaşmaya başladı. her model birbirine benziyor. önceden samsungda bir orjinallik vardı şimdi oda yavaş yavaş kayboluyor.

fiyatı ne kadar acaba arkadaşımızında dedigi gibi tasarıma para verenler azaldı ve herkezinde didigi gibi samsungun bütün telefonmarı birbirine benziyor.

arkadaşlar bnm de bu telden var kullanan arkadaşlara bir şey soracam reddedilenler listesi nerede telefonun cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler..

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Samsung'dan yeni bir cep telefonu daha: S5200
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir