Samsung'dan yeni cep: S7350 Ultra S

S7350 Ultra S: Samsung'un yeni cep canavarıyla geniş ekran keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Samsung'dan yeni cep: S7350 Ultra S

Samsung'un önümüzdeki günlerde piyasaya sunacağı S7350 Ultra S'in tasarımında kullanılan çizgilerin yanı sıra, yeni teknolojik özellikler sayesinde stil sahibi cep telefonunuzla iletişim kuracak, eğlenecek ve sürekli bağlantıda olabileceksiniz.

Panoramik bakış
S7350 Ultra S'in geniş ekranı ihtiyaçlarınız için mükemmel bir tual sunuyor. 5 megapiksel kamera yüksek kalitede resimler çekmenizi sağlarken, Power LED Flaş karanlık ortamlarda aydınlatma sağlıyor. 30 fps'de 720 X 480 (D1) çözünürlüğe sahip kamerası, video kayıt özelliği açısından S7350 Ultra S'i rakiplerinin arasında en yüksek performans sunan cep telefonlarından biri haline getiriyor.

Geniş Ekran ve Navigasyon

16 milyon renkli, 2.6 inç geniş ekran, fotoğraflarınızı, Google ve GPS haritalarını, web sitelerini ve daha birçok görseli mükemmel şekilde görüntülemek için 240 x 400 WQVGA çözünürlük sunuyor. Auto Rotate Display (otomatik olarak dönebilen ekran) ile yatay ya da dikey modları arasında kolayca değişiklik yapılabiliyor ve fotoğraf çekimi sırasında maksimum performans alınabiliyor. S7350 Ultra S ile gelen Route 66 Navigasyon'un kullanıcı dostu talimatları ile de gideceğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

Multimedya Mucizesi
S7350 Ultra Touch 5 megapiksel kamera ile yüksek kaliteli fotoğraf ve videoları ne zaman isterseniz çekebilmenize olanak sağlıyor. Windows Media Player'la uyumlu ve MP3/AMR/AAC+/e-AAC+/WMA formatlarındaki ses dosyalarını çalabilen S7350 Ultra S en sevdiğiniz şarkıları ne zaman isterseniz dinleyebilirsiniz. RDS'li stereo FM radyo en yeni müzikleri ve bilgileri telefonunuza getirirken DNSe özelliği de, cep telefonunun küçük hoparlörlerini kullanarak büyük ses sistemlerinin sunduğu doğal sesleri sunmasına olanak tanıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

2.6 inç artık pek de geniş ekran sayılmaz.Pek çok üst sınıf telefonun 3 inçten büyük olduğunu düşünürsek...htc'nin bir modeli sanırım 4 inçti.Ama bence telefon o kadarda kocaman olmamalı 3.2 inç civarı yeterli

Klasik bir eksik özellikli samsung telefonu. Bu telefonda da Wi-Fi yok.

Yabancı bir sitede resimlerini görmüştüm, ilk gördüğümde Nokia 6500 Slide sanmıştım:) Kayar kapağı açılınca önden görünümü 6500 Slide taklidi olduğu izlenimi uyandırıyor.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play